Back to Question Center
0

Поради від Semalt щодо видалення рефералів спаму з Analytics

1 answers:

Кількість спам-рефералів в Інтернеті сьогодні продовжує піти. Деякі агенції, що займаються веб-сайтами клієнтів, повідомили про випадки, коли у своїх звітах Google Analytics з'являються кілька рефералів зі спамом. Необхідно якнайшвидше виконувати кроки, які допомагають видалити спам-реферал з звітів аналітиків. Вони є джерелом скупості у статистиці ефективності, що призводить до неправильного тлумачення операцій сайту. Це також створює ризик для користувачів, які відвідують сайт. Причина в тому, що ці користувачі, можливо, захочуть відвідати сайт реферера і в кінцевому підсумку отримати комп'ютерні системи, заражені вірусами або троянами - maroun abou harb company.

Існує багато способів видалення спам-посилань для звітів Google Analytics. Кожна із цих методів має свої переваги, але найефективнішим вважається наступний метод, зазначений Артемом Абгарианом, старшим менеджером з успіху клієнтів Semalt . Це пом'якшить більшість ризиків, пов'язаних із спамом-рефералом.

Щоб почати процес, відкрийте профіль Google Analytics і виберіть представлення, для якого застосовуватимуться налаштування фільтра. Завжди пам'ятайте, що створюйте новий вигляд, коли реалізуєте фільтри, і залиште фільтр, який не є фільтром, щоб виступати як джерело необроблених даних, а точку резервного копіювання, якщо щось вийде неправильно у межах рядка.

1. Фільтрація ботів

Це нова функція в Google Analytics, яка відфільтровує деякі з ботів, що переглядаються у звітах Analytics..Це не видаляє спам-реферал у повному обсязі, але це служить гарною відправною точкою. Виберіть параметри з профілю перегляду, який ви хочете відфільтрувати. У нижній частині цієї сторінки встановлено прапорець поруч з пропозицією користувача виключити весь трафік із відомих ботів і павуків. Перевірте це, і ви зараз готові піти.

2. Додавання виключень рефералів

Це досить просто, але вимагає трохи більше зусиль, ніж фільтрація ботів. У розділі "Адміністратор" в GA виберіть "Усі фільтри", а вгорі є варіант створення нового фільтра (кнопка червоною). Налаштування рівня облікового запису легше реалізувати та керувати. Це можливо лише в тому випадку, якщо поточний користувач має дозволи редагувати з веб-майстра.

Назвіть фільтр з описовим ім'ям, таким як "Видалити (сайт)". Це має бути спеціальний фільтр у типі фільтра. Перевірте кнопку Виключення, а в спадному меню в полі фільтра виберіть "Реферал". Вставте URL-адресу, яку ви хочете виключити, у шаблоні фільтра. Прокрутіть вниз до області, де користувач вибирає, які саме перегляди потрібно застосувати до налаштувань. Клацніть на одній і додайте її до списку, а потім натисніть Зберегти .

3. Перевірте та перевірте

Це останній крок процесу, який передбачає моніторинг звітів Google Analytics протягом найближчих двох тижнів, щоб перевірити, чи працюють фільтри. Важливо включити позначення на початку цього процесу, що вказує, чому до початку фільтрування було стільки трафіку. Якщо є видимі позитивні зміни, то тепер можна безпечно застосувати фільтри до головного вікна. Існує довгий список спам-ботів в Інтернеті, а нові додаються кожен день, щоб допомогти власникам сайтів виявляти неприродні дані про трафік та порівнювати їх із списками.

November 29, 2017