Back to Question Center
0

Проста причина чому Google не може створити свій сайт - Відповісти від Semalt Експерт

1 answers:

Якщо ви вважаєте, що наповнення ключових слів має важливе значення для SEO, ви робите велику помилку! Наповнення ключових слів - це термін, який пояснює, що ви використовуєте безліч слів, не звертаючи уваги на якість. Іншими словами, ми можемо сказати, що в статті використовується безліч фраз і безглуздих слів, а метою веб-майстрів є збільшення обсягу трафіку, покращення пошукової системи рейтингу їх сайтів. На жаль, заповнення ключових слів веде Google до накладання штрафів на ваш веб-сайт .

Проте Ігор Гаманенко, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , стверджує, що можна уникати цього покарання, дотримуючись ідеальної щільності ключових слів - собака беспамятная. Ви не повинні використовувати багато слів і фраз, оскільки вони будуть позначені як спам пошуковими системами. Крім того, не слід забувати, що Google не використовує заповнення ключових слів легким чином. Фактично, він здійснив пару стратегій, щоб переконатися, що всі статті написані з належним потоком, мовою, і немає наповнення ключових слів. Тут ми розповімо вам, як уникати упорядкування ключових слів і зберігати якісний вміст на пристойному рівні .

Що таке фарбування ключових слів?

Перш ніж ми будемо обговорювати щось інше, дозвольте мені сказати вам, що наповнення ключових слів є неправильним використанням ключових слів та фраз у вашому вмісті..Переконайтеся, що ваші статті добре написані та дотримуються мінімального значення слів для цілей SEO. Ви також повинні розуміти основні поняття наповнення ключових слів. Коли працює спеціаліст з SEO, він або вона намагається скласти ключові слова для покращення рейтингу вашого веб-сайту. Дійсно, такі тіньові методи можуть призвести ваш вміст до вершини, але результати ніколи не будуть тривалими .

Як тільки ваш сайт потрапляє на перші сторінки Google, пошукова система оцінить її якість і зможе зняти її, якщо ви наповнили її ключовими словами. Ось чому ви ніколи не повинні наймати експерта з SEO, який добре підходить для написання безглуздих статей і приділяє більше уваги написанню ключових слів, ніж якість.

Як повідомляє Вікіпедія, компанія Google вважає, що наповнення ключових слів є нечесною практикою. Отже, для вільних письменників та кураторів вмісту дуже важливо забезпечити якість написаних статей. Вони повинні зберігати ключові слова до мінімуму і намагатись надавати користувачам все більш і більш корисну інформацію .

Процентний вміст ключових слів:

Якщо ви збите плутанину з відсотком набору ключових слів, дозвольте мені сказати, що деякі ключові слова, які ви використовуєте в статті, повинні відповідати правилам і правилам Google. Найчастіше оптимізатори SEO рекомендують, щоб щільність ключових слів не повинна перевищувати двох відсотків, а кращі ключові слова можуть бути виділені у ваших статтях. Ви можете обчислити щільність ключових слів за допомогою багатьох інструментів. Ми радимо не використовувати одне ключове слово більше, ніж два рази в 300-словій статті. Ви можете збільшити кількість слів і включати одне і те ж ключове слово від чотирьох до п'яти разів, але це максимальна межа .

Moz Can Help:

Moz.com - відомий веб-сайт SEO, який надає вам рішення для всіх ваших проблем, пов'язаних із SEO. Ви можете створити обліковий запис на цьому сайті та задавати питання. Ви також можете скористатися своїми підписками та завантажувати плагіни, які найбільше підходять для вашого сайту .

November 29, 2017