Back to Question Center
0

Проста та легка оптимізація зображень з Semalt

1 answers:

Зображення відіграють важливу роль у створенні якісного та цікавого контенту. Ви можете уявити лише, наскільки нудним буде це, якщо ви відкрили веб-сторінку лише для того, щоб зустріти велику частину тексту. Інфографіка, фотографії, ілюстрації та безліч інших файлів зображень полегшують ваш вміст. Окрім цього, вони мають потенціал для збільшення обсягу трафіку (очевидно, через результат пошуку зображення).

Тим не менш, Ліза Мітчелл, менеджер успіху клієнтів Semalt , нагадує вам, що все це можливо, якщо ви оптимізуєте зображення свого веб-сайту для Google та інших пошукових систем - poljakovic auto brcko info.

Вибір ідеального зображення

Крок перший: переконайтеся, що він є релевантним - всі веб-майстри повинні переконатися, що їх веб-сайти є релевантними та цікавими. Поганий досвід роботи користувача, безсумнівно, призведе до високого показника відмов, тому під час вибору відповідного зображення ви знаходитесь на правильному шляху.

Виберіть свій блог та зображення веб-сайту, використовуючи наступні рекомендації:

  • Переконайтеся, що зображення стосуються вашої ніші або тем
  • Виберіть зображення, які підкреслюють точки, які ви хотіли б їхати додому.
  • Ваші зображення повинні покращувати перегляд / читання, а не руйнувати їх.

Крім того, обов'язково уникайте використання запасних зображень. Це робить вашу веб-сторінку загальною, нудною та взагалі не цікавою. Наскільки це може бути дорогим для отримання якісних фотографій, можливо, не погана ідея найняти професійного фотографа.

Крок другий: отримання вільних зображень

довіряйте мені; ви ніколи не захочете бути втягнуті в судовий процес. Таким чином, завжди гарна ідея, що ви використовуєте свої власні зображення. Ось деякі інструменти, які можна використовувати для налаштування ваших зображень.

Canva - містить бібліотеку зображень зображень, а також ілюстрацій та векторів, які ви можете використати для створення вашої графіки. У Canva також є фільтри, а також жменька функції для редагування зображень.

Freepik - цей інструмент схожий на пошукову систему зображення. Він проскакує через сотні тисяч зображень, щоб дати вам найкраще підійти до вашого пошуку. Freepik є чудовим ресурсом для PSDs, ілюстрацій, значків, векторів та фотографій .

Google Images - цей ресурс ідеально підходить, але будьте обережні з захищеними авторськими правами зображеннями. Для цього змініть результати пошуку, вибравши "позначені для повторного використання" .

Flickr - у цьому випадку використовуйте ліцензію атрибуту, ні похідну, ні не комерційну, щоб уникнути порушення авторських прав.

Отримання імен файлів правильно

Після створення власного зображення, починається справжня робота. Оптимізація зображень починається з вибору потрібного імені файлу. Чому? Ну, вони підвищують ваш рейтинг SEO. Нижче наведено найкращі методи іменування файлів зображень, які слід використовувати:

  • Використовуйте дефіс як роздільник слів - ніколи не використовуйте символ підкреслення, оскільки воно взагалі не розпізнається пошуковими системами. Для Google немає різниці між 'image_file.jpg' та 'imagefile.jpg.'
  • Будьте стислими та описовими - поставте якомога більше деталей, як можете.
  • Завжди використовуйте ключові слова природним чином.

назви та альтернативний атрибут

Альт текст або тег alt відносяться до атрибутів, які входять до тегу зображення. Використовуйте їх, щоб надати детальнішу інформацію про ваші зображення, зокрема ті, які не були включені до імені файлу.

Розмір зображення

Збільшіть швидкість вашого веб-сайту, зменшивши зображення до найменшого розміру. Adobe Photoshop, ImageOptim, JPEGmini та PunyPNG - це прості інструменти, які ви можете використовувати для цього. Не забудьте спробувати Google Insights для перегляду сторінок для визначення фотографій, які перетягують швидкість завантаження вашої сторінки.

November 29, 2017