Back to Question Center
0

Семальд просить вас бути прихильним. Армії зомбі-комп'ютерів йдуть на нападу!

1 answers:

Френк Абаньале, менеджер з успішності клієнтів Semalt , каже, що в сучасному світі армія зомбі вторглася не тільки на екрани, а й на Інтернет. Вони входять в інтернет у вигляді бот-мереж. За словами спеціалістів Інтернету, ботнет позначає армію комп'ютерів, заражених подібним шкідливим програмним забезпеченням. Швець бота має дистанційне керування такими комп'ютерами, що дозволяє їм керувати зомбі та ботнети без знання жертви.

Крім того, ботані племіни можуть передавати інструкції в комп'ютерних мережах. Ці інструкції спрямовані на розподіл банківських векселів, номерів кредитних карток, запуск атак на сайти, проведення шахрайства з рекламою та надання шкідливих програм або спаму. Ботнети з'явилися на слуханнях у суді Сенату раніше цього місяця з Джеймсом Комієм, директором ФБР. Раніше сенатор Шелдон Уайтхаус порівнював ботнети з бур'янами, що роблять "злі", і просив директора оцінити одну з найбільших бід, з якими стикається використання Інтернету. Комікс зазначив, що не було "хорошого ботнету". Він також пояснив, що армія зомбі має погані наміри .

Ботнети вже існують протягом більше десяти років і тепер стали найпопулярнішою тактикою, яку хакери використовують для швидких грошей та викрадення машин. За даними індустрії безпеки Інтернету, бот-мережі призвели до того, що з плином часу втрати на суму більше 110 мільярдів доларів..Крім того, приблизно 500 мільйонів комп'ютерів піддаються нападу бойових армій щороку, що переводить до 18 жертв на секунду.

Експерти вважають, що Worm є першим ботнем, який був випущений в 1998 році. Хоча цей хробак заразив сотні комп'ютерів на ARPAnet, попередниці сучасного Інтернету, це був справді не ботнет, як це визначено в сьогоднішньому контексті. Роберт Морріс-молодший, який створив черв'як Morris, не контролював заражені комп'ютери і ніколи не заробляв грошей з його операцій.

На сьогоднішній день ботнети - це добре організовані кримінальні підприємства, що часто складаються з мільйонів заражених комп'ютерів, які можуть принести ботані пастирям або їх клієнтам мільярди доларів. У 2007 році ФБР розпочав придушення ботнетів через операцію, яка отримала назву Bot Roast. Джентельмен на ім'я Джон Шифер був засуджений і засуджений в ботнеті за кримінальну справу, яка виникла в процесі. Він був переслідуваний під загрозою прослуховування, а не зловживанням комп'ютером та мошенником, що було законодавством для зазіхання хакерів. Шкідливе програмне забезпечення ботнету Джона вторглося в 250 000 комп'ютерів, і він використовувався для вилучення жертв PayPal-облікових даних .

У 2014 році інша операція від Microsoft не працювала дуже добре. Програмний гігант придбав судовий наказ, щоб захопити контроль над майже двома десятками доменів, які використовували Jenxcus та Bladabindi. Microsoft не вдалося відправити команди інфікованим машинам, замість того, щоб виявляти підозрілі домени, отже, відключення команд ботнету. У процесі розробник програмного забезпечення сприйняв багато законних доменів, таким чином, знімаючи адреси сайтів мільйонів своїх клієнтів.

Компанія визнала свою помилку та скасувала свої дії щодо відновлення послуг для клієнтів. Проте, цей крок показав, як масові придушення на ботнети можуть призвести до непередбачених наслідків. Незважаючи на те, що деякі операції з боротьби з ботами були успішними, досі немає жодних ознак того, що ботнет апокаліпсис зменшиться. Це пов'язано з високою швидкістю зараження зомбі машинами Source .

November 29, 2017