Back to Question Center
0

Semalt: Чи можемо ми зупинити пошукові системи від індексування конкретних сторінок у WordPress?

1 answers:

Якщо ви створили новий веб-сайт, це ідеально підходить для блокування пошукових систем від сканування та індексації вашого сайту, поки він не буде повністю підготовлений.

Зверніться до порад, визначених Росом Барбер, провідним спеціалістом із Semalt , якщо ви не знаєте, як зупинити пошукові системи від індексації вашого сайту.

Павучі пошукової системи сканують ваш сайт для кешування своїх сторінок для індексу. Більшість веб-майстрів отримують задоволення, знаючи, що пошукові системи індексують і сканують свої сторінки, але є випадки, коли ваші веб-сторінки не будуть індексуватися належним чином.

На жаль, у WordPress немає вибору, який дозволить вам зупинити сканування сторінок. Єдиний варіант, який ви маєте - це дозволити пошуковим системам сканувати все, і нічого не залишиться позаду. Необхідність зупинки Google, Bing та Yahoo для індексації Вашого сайту, якщо вона не готова повністю.

Наприклад, якщо у вас є блог, де кілька сторінок не мають вмісту, чудово буде зупинити пошукові системи від індексації вашого сайту, доки ці сторінки не готові. Різні блоги та веб-сайти не блокують пошукові системи від сканування завантажуваних сторінок.

Це означає, що все більше людей можуть завантажувати свої електронні книги, цифрові файли та інші носії, навіть якщо сайт не готовий до публікації. Вони можуть завантажувати матеріал з деяких приватних сторінок, виконуючи швидкі пошуки в Інтернеті. Якщо ви хочете зупинити пошукові системи на скануванні ваших сторінок і повідомлень, слід пам'ятати про наступні методи .

Додайте метатети роботів у заголовок теми

Метод 1

Можна заблокувати декілька сторінок з результатів пошукової системи за допомогою умовних тегів WordPress..Щоб отримати бажані результати, слід використовувати правильний умовний тег. Наприклад, якщо ви хочете заблокувати один пост, то використовується тег (is_single), і якщо ви хочете запобігти сторінці, то для цієї сторінки WordPress використовується (is_page). Важливо додати код до розділу заголовка області header.php своєї теми. Ви можете використовувати різні умовні мітки для різних сторінок, коли це необхідно .

Метод 2

Існує три способи додавання метатегів до вашого сайту шляхом зміни шаблону header.php. Найкраща частина полягає в тому, що результат всіх цих методів однаковий, але ви можете вибрати метод, який ви виявили легше, ніж інші. Щоб заблокувати певну сторінку чи публікацію, ви повинні мати свій ідентифікатор і відредагувати його. Коли ви виберете ідентифікатор цього повідомлення або сторінки, ви зможете зупинити пошукові системи від індексації. Ви можете вставити посилання YouTube в адресний рядок браузера. Другий спосіб полягає у додаванні певного коду в розділ заголовка шаблону header.php теми. Цей код позначає ідентифікатор повідомлення, який ви бажаєте заблокувати. Ви можете заблокувати стільки сторінок, скільки хочете, використовуючи цю техніку. Третім і кінцевим способом є правильне налаштування. Блокування правильної кількості сторінок і повідомлень є важливим. Якщо ви правильно додали код, ви можете побачити у розділі заголовка цієї сторінки.

Використовуйте параметр користувальницького поля WordPress

Третім і незвичайним методом є використання параметра користувальницького поля WordPress. Цей метод є одним з найкращих і найбільш ефективних. Перш за все, ви повинні додати певний код до розділу заголовка області header.php. Після вставлення цього коду ви не зможете змінити його, поки сайт не готовий повністю індексуватись .

Я відчуваю, що наведені вище методики є зручними та зручними у налаштуваннях для ваших клієнтів. Якщо ви використовуєте будь-який з цих методів для блокування великої кількості сторінок і повідомлень після індексації, вам слід створити резервні копії цих сторінок та взяти до уваги ті, які ви бажаєте заблокувати Source .

November 29, 2017