Back to Question Center
0

Semalt: Десять хитрощів для поліпшення присутності в Інтернеті

1 answers:

Один із способів забезпечення успіху бізнесу полягає в тому, щоб мати присутність в Інтернеті, оскільки понад 85% пошуків продуктів і послуг відбуваються в Інтернеті. Іван Коновалов, менеджер з успішності клієнтів Semalt , представляє вам наступний перелік для успішної онлайн-присутності.

1. Особи

По-перше, зрозумійте цільову особу для вашої кампанії. Це означає, що ви повинні поставити людські атрибути до опису або мети цифрового маркетингу . Це допоможе згрупувати різні особи, використовуючи подібні характеристики, такі як мотиватори, точки болю, бажання, особистості, цілі або звички. Вони створюють менше цілей ринку, що робить цифровий маркетинг простішим, дешевшим та ефективнішим .

2. Подорож картування клієнтів.

Картографічне мапування клієнтів використовується маркетологами, щоб допомогти їм зрозуміти компанію з точки зору споживача та взаємодії, яку вони здійснюють з компанією. Завдяки такому підходу легко визначити, які потреби клієнта під час кожної взаємодії, як вдосконалювати їх, і якщо є потреба в поліпшенні надання послуг.

3. Стратегічний зміст

Необхідно, щоб весь вміст веб-сайту був надзвичайно привабливим та своєчасним для залучення клієнтів. Маркетологи не повинні рекламувати користувачів щодо здійснення покупок продуктів, які вони можуть не знати. По-перше, надайте їм певну інформацію щодо ваших продуктів або послуг і використовуйте календар, щоб послідовно розподіляти вміст.

4. Оновити вміст

Клієнти хочуть бути в захваті, і саме тому вони відвідають ваш сайт. Якщо зміст є таким самим щоразу, коли вони відвідують, їм буде нудно відвідування, що призведе до зниження трафіку, що не є добрим. Оновлення вмісту повинні залежати від потреб і переваг вашої цільової аудиторії. Тим не менш, кожні шість-дванадцять місяців обов'язково оновіть дизайн веб-сайту , щоб забезпечити його відповідність поточним тенденціям.

5. Користувальницький досвід

досвід користувачів переважно фокусується на тому, як люди взаємодіють із цифровим продуктом. Власник бізнесу може мати сайт, який виглядає дуже добре, але не вміє працювати. Він або вона нічого не робить для її рентабельність. Перш за все, створення чудового користувача вимагає розуміння аудиторії. Аналітика може надавати інформацію про самі відвідувані сторінки та про те, як користувачі переходять на сайт.

6. SEO

Дуже важливо, щоб бізнес знаходився в пошукових системах , оскільки більше 80% сучасних покупців використовують пошукові системи для пошуку своїх продуктів. SEO (пошукова оптимізація) допомагає прямим клієнтам у бізнесі серед інших в галузі. Можна використовувати метод "платити за клік" (PPC), але результати пошуку з результатів пошуку в органічному пошуку також становлять 8,5 разів .

7. Соціальні медіа

Інтеграція соціальних мереж із цифровим маркетингом може мати значні переваги, такі як визнання бренда, лояльність, коефіцієнт конверсії та покращення у розумінні споживачів. Однак не просто створюйте будь-який старий обліковий запис. Переконайтеся, що публікації є короткими, щоб зробити їх доступними для спільного використання, а також мати ключові слова для збільшення їх видимості. Використовуйте високоякісні фотографії для демонстрації бренду та регулярного тестування нових, щоб побачити, які з них найбільше відповідають. Вміст, який знаходиться на інфографіці та відео, також є інформативним та простим для розуміння. Крім того, він має чудовий вміст для спільного використання.

8 Спілкуватися з аудиторією

Багато людей звертаються до соціальних платформ для обслуговування клієнтів. Більшість цих потреб та запитань ігноруються. Ознайомтеся з відповіддю на споживчі зауваження та відгуки та повідомте їм, що ви слухаєте. Отже, інші хочуть поділитися своїм досвідом з пропонованим продуктом або послугами. Завжди дякуйте всім, хто поділяє публікацію на сайті чи тих, хто коментує публікацію, щоб продовжити розмову.

9. Соціальна реклама

Успішна кампанія в соціальних мережах повинна мати об'єктивну мету, використовувати публікації соціальних медіа для бета-тестування платних соціальних об'яв, обов'язково обертати оголошення кожні три-п'ять днів і забезпечувати оптимізацію мобільних пристроїв.

10. Мобільний

Більше 65% всього використання цифрових мультимедійних даних відбувається на мобільних пристроях. Тому важливо зафіксувати цей ринок, щоб зробити сайт цінним. Переконайтеся, що ваш сайт має чуйний дизайн, оптимальний для будь-якого дозволу екрана Source .

November 29, 2017