Back to Question Center
0

Semalt Експерт: 5 порад щодо уникнення вірусів на Android

1 answers:

Операційна система Android підтримує величезний відсоток комп'ютерного світу. Проте її відкритість виявляє пристрої для троянських програм та шкідливих програм. Хакери можуть маніпулювати системами Android із використанням завантажуваних програм для поширення вірусів користувачам. Як і будь-яка інша комп'ютерна система, користувачі Android можуть застосовувати чеки та баланси для захисту своїх гаджетів від шкідливих вірусів.

Старший менеджер успіху клієнтів Semtal DIgital Services Артем Абгаріан описує п'ять простих кроків для захисту пристроїв Android від шкідливих програм та програм, заражених вірусами.

1. Ніколи не встановлюйте програми, які ви не знаєте

Подумайте двічі, перш ніж встановлювати будь-яке додаток на пристрої Android. Хоча деякі програми, пов'язані електронною поштою, соціальними мережами або на веб-сайті, можуть бути дуже корисними, встановлення мало відомих програм може призвести до появи шкідливих програм та вірусів. Користувач Android повинен широко досліджувати форуми, блоги та соціальні медіа, щоб переглянути рейтинг та загальні коментарі про запрошені об'єкти, що надходять від спамових текстових повідомлень та загальних посилань.

2. Встановлення програм з відомих магазинів додатків, таких як Google Play

Проведення випадкового завантаження програми з Інтернету збільшує можливість зараження вірусами та троянами для пристрою Android. Деякі веб-сайти, які обіцяють надавати платні додатки для безкоштовних або подібних привабливих пропозицій, можуть призвести до завантаження програм, завантажених зловмисним програмним забезпеченням. Практика використання Google Play, Amazon Appstore та інших авторитетних програм забезпечує обмежений доступ до шкідливих програм та вірусів, подібно до того, як купувати продукти з надійних харчових магазинів, знижує ризик виникнення небезпечних харчових продуктів.

3..Перевірте налаштування Android у розділі "Встановити з невідомих джерел"

За умовчанням пристрої Android блокують встановлення програм з джерел, відмінних від Google Play. На пристроях з'являється повідомлення про загрозу, коли навмисна установка підозрілої програми з невідомого джерела. Користувач може дозволити встановлення шляхом вибору в налаштуваннях пристрою. Це дозволяє користувачеві провести попередню перевірку довіри до програми перед установкою, щоб забезпечити безпеку від шкідливих програм та вірусів.

Щоб забезпечити безпеку пристрою Android, ніколи не змінюйте налаштування за промовчанням для блокування підозрілих програм, якщо джерело не захищене.

4. Прочитайте дозвіл, який вимагає додаток

Завантажені програми на пристрої Android потребують дозволу перед встановленням. Дозвіл залежить від використання програми на пристрої. Вони можуть вимагати авторизації для доступу до контактів для здійснення дзвінків, текстів та повідомлень електронної пошти, камери, GPS та Інтернету за цільовою метою. додатки, які вимагають дозволу на здійснення підозрілих дій, можуть загрожувати безпеці користувача. Програми можуть встановлювати віруси та троянські програми для серйозної шкоди.

5. Встановіть антивірусний сканер для перевірки безпеки

Питання про те, чи слід використовувати багато антивірусних додатків, доступних в Інтернеті для контролю та захисту пристроїв від вірусів та шкідливих програм, є спірним. Програми з магазину Google зазнали серйозної перевірки безпеки, щоб забезпечити захист користувачів від троянських програм та шкідливих програм. Однак деякі програми, придбані в Google Play, можуть містити шкідливі віруси.

Інсталяція додатків, що забезпечують безпеку, з додатковими функціями, такими як можливість пошуку та видалення втраченого телефону, крім захисту від зловмисного програмного забезпечення та трояна, може бути корисною.

Захист від вірусів не є складним Source . Просто будь пильним

November 28, 2017