Back to Question Center
0

Semalt Експерт: 7 інтернет-шахрайств і як уникнути падіння жертви ім

1 answers:

Шахраї можуть слідувати кожному твітові та публікації, шукаючи можливість обдурити вас. Ось способи, запропоновані Ігорем Гаманенко, менеджеру успіху клієнтів Semalt , за допомогою якого ви легко можете вирішувати сім швидкозростаючих мінусів

безкоштовна пробна пропозиція! (Просто плати за вічність)

Як це функціонує: Ви бачите веб-пропозицію для безкоштовного одномісячного випробування на якийсь дивовижний елемент - дуже часто це відбілювач зубів або план оздоровлення. Все, що ви платите, становить 5,95 долара США за перевезення та догляду за ними.

Що дійсно відбувається: Покрита штрафом, часто в затіненні, яка змивається з простого погляду, є умовами, які зобов'язують вас платити від 79 до 99 доларів США на місяць?

Не дуже солодкий твіт (це справжній довгий знімок)

Як це функціонує: ви отримуєте "чірікать" від прихильника Twitter, марення про виклик для безкоштовного iPad або який-небудь інший дорогий приз:

Що справді відбувається: з'єднання завантажує "бот" (робот-програміст), додавши ваш комп'ютер до ботнету "зомбі", яку використовують tricksters для надсилання спаму електронною поштою.

Комплексне уявлення: митці експлуатують адміністрації, що скорочують URL-адреси, що дозволяють клієнтам Twitter користуватися з'єднаннями

Проблемна область Шам (вона поруч, справжня близька)

Як це функціонує: Ви сидите в аеровокзалі або кав'ярня, і ви входите в найближчий Wi-Fi зону. Це може бути безкоштовним, або це може виглядати як компенсаційні вигоди, такі як Boingo Remote.

Що дійсно відбувається: сайт просто виглядає реальним. Це справді тримає біля сусіднього злочинця з портативної робочої станції..

Ваш комп'ютер заражений! (Більш того, ми можемо запропонувати допомогу)

Як це функціонує: Вікно проходить справжню звукову антивірусну програму, таку як "Антивірус XP 2010" або "Безпечний пристрій", що занепокоєння тим, що ваша машина була заражена небезпечною помилкою.

Що справді відбувається: коли ви натискаєте на з'єднання, фальшива організація вводить програмне забезпечення зловмисне програмне забезпечення на свій ПК.

Набір за долари (з кільцем хибних положень)

Як вона функціонує: ви отримуєте миттєве повідомлення на своєму мобільному телефоні від вашого банку або платника платіжних карток .

Що дійсно відбувається: "Банк" - це співвітчизник, який довіряє, що ви відкриєте свої дані про запис.

Ми Мир (Всесвіт трюків філантропії)

Як це функціонує: ви отримуєте електронне повідомлення з зображенням знедоленого бродяги - з Гаїті або іншої країни, що створює. "Було б ідеально, якщо ви дасте те, що можеш сьогодні", - йдеться про благання філантропії, що покривається попитом на гроші.

Що справді відбувається: філантропія - трюк, призначений для збору ваших грошей та управління даними облікового запису.

Комплексне уявлення: інформація про веб, електронну пошту та вміст дала нове життя старим філантропічним трюкам

Любов доступна для покупки (найжорстокіший кон)

Як це функціонує: ви зустрічаєте когось на сайті знайомств, на Facebook, у візитній кімнаті або під час гри на віртуальну розваг.

Що справді відбувається: твоя нова любов - це майстер трюків. На терміналі літака не буде ніяких обтяжених обіймів, не радісно багато.

Комплексне уявлення: Інтернет-довгострокове неформальне спілкування відкрило нові інтенсивні дороги для людей, які мають у своєму розпорядженні практичними навичками залучення спустошених людей до помилкових спорідненостей та стосунків, щоб забрати гроші Source .

November 28, 2017