Back to Question Center
0

Semalt Експерт: дивовижний вміст без набору ключових слів

1 answers:

Коли мова йде про статті та веб-контент, різні люди вважають, що SEO - це все, що стосується наповнення ключових слів. Переконайтеся, що вміст, який ви пишете, не містить репаративних ключових слів та безглуздих слів. Крім того, нудні заголовки приведуть вас до нізвідки, і ви ніколи не повинні йти з цим просто заради пошукової системи ранги.

Майкл Браун, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , нагадує, що ви завжди повинні пам'ятати, що заповнення ключових слів не приведе вас до будь-якої точки - coperto base. Замість цього зацікавлені та корисні матеріали є єдиним способом, який веб-сайти можуть вижити протягом тривалого часу. Якщо ви не знаєте, як оптимізувати вміст, який можна знайти в Інтернеті та в соціальних мережах, це правильне місце для вас.

Матеріал, який можна знайти:

Ви повинні були почути про державні інститути, інформаційні архітектори та маркетологи, які люблять говорити про SEO. Знайдений вміст - це тип вмісту, який зацікавлений у безлічі відвідувачів. Коли мова йде про вміст, який можна знайти, вам не потрібно відділяти пошукові системи від вашого веб-сайту та соціальних мереж. Замість цього ви повинні зосередити увагу на створенні веб-сайтів та статей, які працюють для всіх типів користувачів і можуть отримати вам багато грошей в Інтернеті.

Ви повинні зосередитися на трьох типах аудиторій: аудиторію вашого сайту, яку можна залучити в соціальних мережах, і той, який знайде ваш вміст через пошукові запити, зокрема через Google..

Коли мова йде про спілкування з місцевими жителями, ви можете створювати вміст, який висвітлює їх очікування. Але якщо ви хочете розширити свою мережу, слід переконатися, що ваш вміст охоплює реальних відвідувачів, а не ботів. Якщо ви пишете вміст, який можна знайти, без наповнення ключовими словами, ви помітите, що багато людей будуть любити відвідувати ваш сайт як через пошукові системи, так і на веб-сайтах соціальних мереж.

Насправді подорож відвідувачів є складнішою, ніж телевізійне шоу, друковані об'яви, продукти, які ви можете ділитися на Facebook, та результати пошуку в пошуковій системі. Ви завжди повинні додавати закладки до сторінок, які найчастіше зацікавлять вас, і переконаєтесь, що ваша аудиторія однаково.

Мабуть, більшість точок дотику відносяться до пошукових систем та SEO. Отже, навіть коли ви набираєте багато ключових слів, це не буде мати сенсу для різних людей в інтернеті.

URL для контексту та уточнення:

Об'єднаний ресурсний локатор (URL) є першим і найважливішим аспектом вашого веб-контенту. Саме там, де ваша аудиторія дістанеться, і прочитає те, що ви написали. Переконайтеся, що ваша URL-адреса є чіткою та містить основне ключове слово. Немає необхідності вкладати в нього багато ключових слів. Для простого SEO, більшість експертів кажуть, що ви повинні зробити URL коротким і всеосяжним. Для цього можна скористатися послугами скорочення URL .

Заголовки читачів:

Ваші заголовки повинні бути для читачів, а не для себе. Різні оптимізатори не згодні з заголовками H1, заявивши, що вони не мають позитивного впливу на рейтинг Google. З іншого боку, деякі SEO-користувачі кажуть, що заголовки є дуже важливими і залишають постійний вплив на SEO вашого сайту .

November 29, 2017