Back to Question Center
0

Semalt Експерт говорить про найнебезпечніших електронних спамерів у світі

1 answers:

У ході статті Юлія Вашнєва, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt Digital Services, розповість вам про найвідомішого та найбільш небезпечного спамера у світі - російського спамера, Петро Левашов.

Федеральні агентства кілька років тому виїхали до Москви, щоб заручитися допомогою російських колег. Вони хотіли заарештувати найнебезпечніших електронних спамерів у світі, але були відбиті. Американська правоохоронна компанія повідомила про це питання. Спамер використовував псевдонім Петро Севара і був захищений російським урядом. Таким чином, ніхто не міг доторкнутися до нього чи шкодити йому - kangertrch. Врешті-решт, агенти повернулися і чекали, поки їх ціль не буде робити помилок.

Хороша новина полягає в тому, що він зробив помилку і поїхав у Барселону на відпустку. Уряд Іспанії перебував за ним протягом багатьох років, а поліцейські ворвались в готельні кімнати, де цей спамер зупинявся з дружиною та іншими членами сім'ї. Тоді він був заарештований, а працівники Федерального бюро розслідувань кібербезпеки вирішили розслідувати цю справу. Цей поганий хлопець закрив кілька комп'ютерів, наповнивши їх вірусами. Нарешті, Департамент юстиції випускає судові документи, які звинувачують цього хакера. Його первісне ім'я - Петро Левашов. Його звинуватили в шахрайстві та незаконному перехопленні електронних бесід. Пітер, як очікується, буде передано Сполученим Штатам для подальших розслідувань..

Чиновники стверджували, що його заарештували, а його мережа була більш масштабною, ніж будь-коли. Протягом багатьох років ця людина використовувала свою імперію для збагачення себе шляхом проведення шахрайства. Президент Дональд Трамп сподівається, що цей спамер скоро побачить свою долю. У минулому Кремль засудив подібні арешти по всій країні. Іспанська поліція успішно арештовала пана Левашова; і до цього він був заарештований в іншій країні, але був звільнений через залучення російського уряду.

Тепер сподіваємось, що багато інших спамерів також будуть заарештовані, оскільки уряди вживають жорсткі заходи проти них. Співробітники поліції та агентів з кібербезпеки стежили за Левашовим протягом багатьох років, а саме з 2006 року. До цих пір цей чоловік заробив трильйони доларів за допомогою своєї мережі супутників і зламав багато комп'ютерів, ввівши в нього шкідливу програму (Kelihos)

Вартість кампаній зі спамом становить від $ 300 до $ 700 на електронну пошту. Він пропонував знижки своїм клієнтам, заманюючи їх своїми пропозиціями і хотів вкрасти свої гроші. Головною мішенню пана Левашова були американські комп'ютери. Поки що незрозуміло, чому він ризикував своїм життям, подорожуючи за кордон зі своєю сім'єю. Проте дослідники кібербезпеки говорять, що він намагався приховати свою ідентичність під час переїзду з Росії до Іспанії.

ФБР отримав інформацію про те, що Левашов покинув свою країну і мандрував до Барселони на відпустку. Американські поліцейські негайно вжили заходів і хотіли заарештувати його якнайшвидше. Під час місії агенти ФБР використовували повноваження, які надавалися згідно з поправками до того, що називається Правилом 41 Федеральних правил кримінального процесу. Це дозволило їм зупинити цю людину від зараження все більше і більше комп'ютерів вірусами. І ось, Левашов збирається провести решту свого життя у в'язниці.

November 29, 2017