Back to Question Center
0

Semalt Експерт передає виняткову інформацію про атаку Mirai Botnet

1 answers:

Dyn - одна з найвищих компаній, яка контролює хорошу кількість систем доменних імен, постраждала від ботнету Mirai, що призвело до знищення більш ніж 100 000 онлайн-компаній. Згідно з повідомленнями, зробленими компанією Dyn, атака ботнету Mirai була такою ж, як і сила атаки на рівні 1,2 Тбіт / с.

Ендрю Дьян, менеджер з успішності клієнтів Semalt , стверджує, що атаки ботнетів Mirai є фатальними порівняно з поширеною атакою відмови у наданні послуг. Атаки DDoS цілком залежать від бомбардування конкретної мережі з нереальним трафіком, доки він не збійся. Згідно з останнім повідомленням блогу, опублікованим Dyn, Mirai botnet був сформований через Інтернет речей (IoT) гаджети, такі як відеореєстратори та цифрові камери.

Як працює ботнет?

Окрім участі в атаці, яка потрапила в Dyn, ботнету Mirai також було пов'язано з нападом, який потрапив до блогу інформаційної безпеки "Krebs on Security", який провів Брайан Кребс, один з колишніх авторів Washington Post - شركات نظافة المنازل بالدمام..Згідно з випуском Брайана Кребса, атака, яка потрапила в свій блог з інформаційної безпеки, мала силу нападу 665 Гбіт / с.

Останні повідомлення, зроблені Девідом Фідлером, головним виконавчим директором з питань кібербезопасності в Раді закордонних справ, мали на увазі те, що розподілений атак про відмову в обслуговуванні, який потрапив в сигнал "Дін", продовжував реєструватися, оскільки також призвело до зниження популярних сайтів, таких як Netflix, The Guardian CNN, Twitter і Reddit. Mirai botnet найбільше постраждали від сайтів, розташованих у Європі та США.

Фідлер, фахівець з кібербезпеки, зробив звіт про атаку Дін, де Фідлер заявив, що не може згадати кібер-атаку з потужністю атаки більше 700 Гбіт / с. Девід Фідлер також додав, що організаціям та фірмам виникла серйозна проблема щодо безпеки гаджетів "Інтернет предметів", де не було запропоновано кращого рішення, спрямованого на боротьбу з нападом, подібно до того, що залишився Дін, жертва кібер-атаки.

Згідно з нещодавньою інформацією експертів з кібербезпеки та державними установами, Дин став уразливим через проблему невпевненості, що стоїть перед IoT. В даний час ведеться розслідування, проведене рішеннями Dyn Network, де компанія заявила, що ботнетом Mirai є найбільшим атакою з метою захисту Інтернет-атак, що призводить до знищення Інтернету та знищення основних веб-сайтів у США та Європі.

Джо Вайс, вищий керівник, що пропонує рішення для застосування кибербезпеки, та журналіст, який пише про електронні погрози, також зробив зауваження щодо зловмисної загрози Mirai botnet. За даними Weiss, ботнет Mirai розглядається як зміна ігор в індустрії кібербезпеки, оскільки важко передбачити нову форму атаки, яку буде вести ботнет Mirai.

Джо Вейсс також мав на увазі, що розподілений атак відмови в обслуговуванні починається як атака з особливим підходом і змінюється на нову форму атак. Вейс зробив висновок, зазначивши, що ботнет Mirai - це напад, який може залишити будь-яку компанію жертвою кібер-атаки. За його словами, робота над тим, як боротися з ботнетами, є єдиним рішенням, яке може захистити комп'ютерні системи управління від посягання електронних загроз. Подумайте про пильність і проаналізуйте, де більша частина вашого трафіку відбувається, щоб уникнути зняття ботнетами.

November 29, 2017