Back to Question Center
0

Semalt Експерт пропонує Методи виявлення та уникнення шкідливих програм

1 answers:

Зловмисне програмне забезпечення - це термін, що складається з двох слів: "зловмисне" та "програмне забезпечення". Існує кілька причин, чому хтось знайде використання для шкідливих програм. Шкідливе ПО може призвести до збою комп'ютерів або мобільних пристроїв, здійснення шахрайства, захоплення певних даних користувача або шпигунства для користувачів. Той самий спосіб існує кілька програм шкідливого програмного забезпечення такий самий спосіб, що їх встановлення може мати різні форми. Очевидно, хакери не вимагають згоди користувача на встановлення шкідливого програмного забезпечення. Найкращий спосіб боротьби з шкідливим програмним забезпеченням - запобігти зловмисникам встановлювати зловмисне програмне забезпечення. Можна також пройти декілька кроків для оцінки стану системи, якщо вони дізнаються, що вони вже є жертвами.

Джек Міллер, один з провідних Semalt експертів, розглядає деякі корисні поради, щоб захистити комп'ютери від шкідливих програм .

Регулярно оновлюйте комп'ютерну безпеку

Комп'ютер залишається захищеним, коли користувач встановлює проти шкідливих програм, антивірусних програм і встановлює брандмауер. Всі системи повинні налаштувати параметри, щоб автоматично виявляти оновлення та виправлення. Завжди пам'ятайте про резервне копіювання даних як можна частіше .

Безпечність під час завантаження та встановлення нового програмного забезпечення

Як тільки користувач намагається встановити нову програму на своєму пристрої, їм потрібно переконатися, що він надходить з надійного веб-сайту. Крім того, при цьому вони повинні пам'ятати, щоб встановити безпеку комп'ютера на висоті, щоб визначити будь-які завантаження, не авторизовані власником.

Тримайте моніторинг усіх листів

Є випадки, коли фішингові електронні листи приймаються у формі законної електронної пошти..Ніколи не вважайте, що здається, що повідомлення з надійного веб-сайту є безпечним. Усі електронні листи з вбудованою електронною поштою створюють ризик для комп'ютера користувача, і користувачі не повинні натискати його. Крім того, користувач не повинен завантажувати будь-які додатки, що містяться разом із електронною поштою.

Будьте обережні в спливаючих вікнах

Іноді користувачі Інтернету можуть знайти спливаючі вікна досить дратує. Вони мають право відчувати це, тому що хакери іноді використовують ці спливаючі вікна для поширення шкідливих програм. Є кілька блокувальників спливаючих вікон з законних сайтів, які користувачі можуть використовувати для запобігання їх по можливості. Проте, якщо користувач більше зарезервований під час завантаження блокувальника спливаючих вікон або не обирає, то не слід натискати посилання, які з'являються у спливаючих вікнах. Добре намір зменшити їх частоту може призвести до більшої шкоди, ніж користі. Нарешті, треба залишатися вільним від будь-якого програмного забезпечення, що рекламується за допомогою спливаючих вікон. Більш поширеним типом тактики, що використовується хакерів, є надсилання спливаючих вікон користувачам, які повідомляють, що вони знайшли на комп'ютері шкідливе програмне забезпечення. Потім вони включають посилання, яке користувачі можуть використовувати для початку виправлення проблеми. Проте ці посилання служать як середовище, що використовується для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення.

Чи є система вже заразна?

Подивіться на такі симптоми:

 • Система надзвичайно повільна, зберігає збій та повертає багато повідомлень про помилки при отриманні запитів на обслуговування
 • .
 • Кількість спливаючих оголошень значно збільшується
 • .
 • Таємничі панелі інструментів і значки з'являються з нізвідки
 • Система не повертає очікуваний сайт або домашню сторінку.

Дія, якщо інфікована

Якщо шкідлива програма вже заразила комп'ютер:

 • Утримайтеся від використання комп'ютера для боротьби з будь-якими фінансами.
 • Оцініть стан програмного забезпечення безпеки та його актуальності.
 • Перевірте комп'ютер на будь-яке зловмисне програмне забезпечення та перезавантажте, щоб здійснити будь-які зміни.
 • Залучати ІТ-фахівця, якщо в системі є якісь проблеми.
 • інформувати будь-який інший персонал, який використовує комп'ютер, також щодо його статусу Source .
November 28, 2017