Back to Question Center
0

Semalt Експерт: споживачам потрібен контент, а не реклама!

1 answers:

Що стосується оптимізації веб-сайтів, то ви повинні враховувати користувацький досвід і не залежати від невідповідного вмісту та фальшивих рекламних трюків. Навіть коли ваш сайт розроблений красиво та професійно, існує ймовірність того, що ви не отримаєте бажаних результатів через фальшивий трафік і реферал-спам.

Експерт від Semalt , Олівер Кінг, повідомляє, що основна причина того, що кілька веб-сайтів заблоковані в пошуковій системі , є поганими кліпами розміщення продукту. Більше того, невідповідні рекламні бічні панелі завжди виштовхують відвідувачів з вашого сайту. InsightsOne провела опитування ще в березні 2013 року американців, де дев'ять з десяти осіб заявили, що вони зіткнулися з дратівливими та дурними оголошеннями в інтернеті.

Джерело виявило, що об'яви на бічній панелі веб-сайту та вміст електронної пошти були одним з найбільш роздратованих варіантів розміщення об'яв в інтернеті. Багато респондентів порівняли друковані небажані електронні листи з оголошеннями в соціальних мережах, і опитування InsightsOne показало, що шістдесят відсотків респондентів визнали, що вони роздратовані непарними оголошеннями про послуги та продукти, які вони ніколи не хотіли бачити. Більше ніж тридцять відсотків осіб заявили, що вони залишили веб-сайти та невідповідний вміст, а десять відсотків припинили користуватися рекламованими продуктами взагалі. Все це сталося тому, що рекламні копії та дратує реклама змусила їх почувати себе погано.

Ви повинні помітити, що десять відсотків перестали використовувати рекламовані продукти, якщо рекламні копії були нав'язливими в Інтернеті. Бренди усвідомлюють той факт, що вони повинні використовувати Всесвітню мережу для збільшення їхньої нижньої межі і для поліпшення їх перетворення на сайт.Якщо вони заповнюють Інтернет з великою кількістю веб-сайтів і фальшивим трафіком, вони будуть робити більше шкоди, ніж користі, адже велика кількість реклами та надмірно рекламний контент погубить репутацію своїх брендів. Маркетологи повинні підтримувати баланс між інформаційним та освітнім маркетингом контенту та над оптимізованими маркетинговими стратегіями.

Не слід забувати, що навіть найкращі та найвпливовіші бренди не можуть розміщувати свої об'яви щодо продуктів і послуг у будь-якому місці Інтернету, переконуючи користувачів купувати їх. Протягом багатьох років вмістовий маркетинг допоміг компаніям та брендам зменшувати шкідливі наслідки веб-маркетингу . Всі бренди повинні залучати користувачів до потужних стратегій, створювати та публікувати вміст, що стосується СЕО, та публікації в блозі, а також використовувати стратегії SEO для білих шапок для залучення користувачів до своїх продуктів та послуг. Таким чином, їм не доведеться розміщувати свої реклами всюди випадковим чином, оскільки це органічний процес, який допоможе брендам збільшити продажі. Це також зміцнить відносини між брендами та їхніми клієнтами в значній мірі.

Бренди зможуть досягти бажаних результатів за допомогою цього процесу, а найкраще переконатись, що це постійний процес. Таким чином, вони можуть розвивати потужні та довгострокові відносини з новими та існуючими клієнтами. Маркетологи, які зосереджують свою увагу на розподілі свого бюджету між створенням вмісту та оплаченими оголошеннями, повинні витрачати більше часу та грошей на органічні процедури, а також написані статті автоматично залучать велику кількість клієнтів. Навіть корисні та інформативні оголошення не одержують негайних результатів, але надають негативний вплив на розум ваших клієнтів. Отже, ви повинні зосередити увагу на методах, які забезпечують довгострокові наслідки та припинення розміщення рекламних блоків випадково Source .

November 29, 2017