Back to Question Center
0

Semalt Експерт: Типи текстового прив'язки та їх оптимізація для кращого SEO

1 answers:

Один з найбільш ефективних пошукових систем оптимізації трюків - це використання якоря тексту. При правильному використанні тексту прив'язки може значно покращити рейтинг сайту на сторінках результатів пошуку (SERPs).

Для тих, хто не дуже добре знайомий з цією темою, Ендрю Дьян, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , пояснює, що текст в якорі відноситься до символів, які можна натискати, або текст у гіперпосилання. Часто символи / текст мають інший колір від решти вмісту, а іноді підкреслюються. Коли користувач натискає на якірний текст, він або вона перевозяться в інше місце. Ви можете створювати ці якоря за допомогою HTML або CSS .

Чому текстові документи настільки важливі для SEO?

Якірні тексти, напевно, не будуть такими ж популярними, як вони сьогодні, якщо вони не використовувалися для зворотних зв'язків. Вони відіграють велику роль у використанні зворотних посилань (важливий фактор рейтингу SEO). Крім того, пошукові системи використовують їх для покарання веб-сайтів для надмірної оптимізації та спаму. Ось чому для експертів з SEO дуже важливо чітко зрозуміти, як правильно використовувати текстові прив'язки .

Текст прив'язки також корисний для читачів контенту, оскільки він дає їм уявлення про те, який контент вони повинні розраховувати в цільовому пункті посилання .

Типи текстового документу

Є багато варіантів прив'язки тексту. Експерти SEO можуть використовувати одну або комбінацію наступних варіантів для оптимізації їх вмісту:

 • Цільові анкери: Експерти онлайн-маркетингу, які займаються link building створювати текстові прив'язки з ключовими словами, які відповідають ключовим словам веб-сторінки чи документа, на які вони орієнтуються. Іншими словами, якщо ви хочете пов'язувати сайт із вмістом про" ідеї про ремонт кухні ", ви використовуйте ту саму ключову фразу у ваших гіперпосиланнях.
 • Загальний текст анкера: це посилання, які можна натискати, що спрямовують вас до ресурсів, які можуть допомогти. Приклади загальних якорів включають "отримати більше інформації тут", "натисніть тут, щоб отримати безкоштовну пропозицію", "отримати безкоштовну електронну книгу" тощо.
 • Фірмові анкера: Фірмові анкера використовують торгову марку бізнесу бізнесу як текст. Вони вважаються найбезпечнішим якорем для використання. Ось чому великі бренди, такі як Amazon, будуть використовуватися якнайбільше фірмових текстів якоря за їх вмістом, оскільки існує менша вірогідність надмірної оптимізації
 • .

Надмірною оптимізацією є надмірне використання того самого якоря тексту на сторінці або появу одного і того ж тексту на багатьох сторінках веб-сайту. Це може призвести до покарання пошуковими системами, оскільки сторінка розглядається як спам, а не зручний для користувача. Тому надмірну оптимізацію слід уникати будь-якими способами.

 • Прив'язка до голих зв'язків: Це текстові тексти, які використовують URL-адресу сайту, для того, щоб повернутися до нього. Вони прості у використанні, але повинні бути добре розподілені в межах вмісту. Щільність гайок голих зв'язків не повинна перевищувати 15%.
 • Зображення та тег alt як якоря: Використання образів у вмісті веб-сайту є дуже популярним сьогодні. Це допомагає підвищити взаємодію користувача з вмістом. Коли ви використовуєте зображення як посилання на інше місце, ви також надасте відповідний тег "alt" для зображення. Пошукові системи читають цей тег «alt» як текстовий документ
 • .
 • Якір LSI (латентний семантичний індексування): LSI просто означає використання синонімів (не обов'язково досконалих синонімів) основного ключового слова. Вони є близькими варіантами ключового слова. Якоря LSI дуже корисні, коли ви не хочете використовувати точне ключове слово у ваших посиланнях
 • .
 • Ще одне зміна прив'язного тексту , яке вважається безпечним та ефективним, - це поєднання бренда та ключового якоря. У цьому випадку ви створюєте гіперпосилання з вашим торговельним назвою та ключовим словом за вашим вибором. Наприклад, ви можете використовувати "очищення послуг" своєю торговою маркою "як ваш бренд + текстовий ключ для ключових слів
 • .

Якщо ви хочете отримати найкращі тексти з якоря, переконайтеся, що ви використовуєте їх задумливо. Вони повинні бути розподілені відповідно і до правильної щільності. Вони також повинні бути стислими та релевантними змісту на сторінці зв'язування та цільової сторінки. Текст якоря зі спамом є прямим квитком до покарання, тому що це якоря, що не звучить природно в тексті. Ніколи не використовуйте такі якоря тексти у вашому вмісті, оскільки вони обов'язково завдають шкоди вашому SEO Source .

November 29, 2017