Back to Question Center
0

Semalt Експерт: видалення помилкових реферативних візитів з Google Analytics

1 answers:

Чи помітили ви численні реферативні відвідування в звітах Google Analytics, які виглядають фальшивими? Якщо це так, у вас може виникнути проблема спаму спаму - такого типу спаму, що зачіпає велику кількість веб-сайтів та користувачів в Інтернеті. На жаль, Google Analytics не дає вирішення цієї проблеми, і ви ніколи не дізнаєтеся, як заблокувати спамерів. Ліза Мітчелл, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , стверджує, що єдиним способом позбутися від них є прикріплення їх вручну за допомогою фільтрів. Так, ви можете відфільтрувати їх з Google Analytics, і це єдиний варіант, який ви маєте.

Можливо, ви пройшли декілька постів, що пояснюють, як використовувати файли - windows vps server hosting.htaccess для блокування спаму рефералів. Експерти в Rocketspark надають своїм клієнтам корисну інформацію про те, як відфільтрувати спам-реферал та забезпечити свою безпеку в Інтернеті. Що станеться, якщо ваші профілі аналітики отримують примарний спам? Як і в електронному спамі, спам-реферал може бути відфільтровано або заблоковано. Веб-майстер повинен запобігти пошуковим павукам індексацію журналів веб-сайтів, переміщаючи їх до непублічних областей, таких як місця, захищені паролем. Він повинен використовувати файли виключення роботів або додавати значення nofollow до посилань.

Було відзначено, що спам-реферал кожен місяць забруднює багато звітів Google Analytics. Деякі спамери потрапляють на веб-сервери та ваші блоги, створюючи фальшиві подання та збиваючи звіти про вашу аналітику..Вже більше трьох років в Інтернеті було введено нові варіанти спаму рефералів. Спамери використовують різні методи, щоб пошкодити рейтинг вашого сайту в результатах пошукової системи. Спамери не відвідують веб-сайти. Вони лише створюють підроблені подання та обманюють ваш обліковий запис Google Analytics. Якщо ви хочете припинити спам, вам слід створити фільтри в Google Analytics для блокування їх. Ви можете слідувати цим простим крокам у цьому відношенні.

Крок 1

Перейдіть до розділу "Адміністратор" у своєму обліковому записі Google Analytics. Тут потрібно вибрати розділ "Усі фільтри" в стовпці облікового запису. Наступним кроком є ​​натиснути опцію Новий фільтр і надати фільтру власне ім'я. Ви також повинні встановити джерело кампанії в розділі "Виключити" .

Крок 2

Шаблон фільтра - це місце копіювання та вставлення списку всіх ваших доменів та піддоменів, які ви бажаєте заблокувати з трафіку переходів. Слідкуйте за тим, як вони розділяються через символи труби, і ця вертикальна лінія розташована на клавіатурі. Можна додати більше одного домену, але загальний ліміт символів становить 255, так що ви можете тричі повторити процес, щоб відфільтрувати всі ваші веб-сайти.

Крок 3

Далі слід застосувати фільтри до всіх веб-сторінок. Для цього потрібно натиснути кнопку Додати та застосувати зміни до закриття вікна.

Крок 4

Не слід забувати натиснути кнопку "Зберегти". Завжди пам'ятайте, що фільтри можуть видаляти спам-сайти з моменту їх додавання. Отже, вам доведеться почекати кілька годин або днів до виявлення результатів у звіті Google Analytics .

November 29, 2017