Back to Question Center
0

Semalt Експерт викладає Керівництво для створення ефективного маркетингового плану електронної пошти

1 answers:

Більшість інтернет-рекламодавців, можливо, одного разу спробували використовувати електронні листи як маркетингову техніку. Крім того, маркетинг електронної пошти - це, мабуть, найефективніша стратегія онлайн-маркетингу завдяки зручності спілкування. Крім того, маркетинг електронної пошти є відносно швидким і простим у виконанні. Дивно, що Інтернет-маркетологи позначили близько 84% всіх електронних листів як спам або віддаляли збитки. Не всі електронні листи досягають очікуваних результатів через помилки, які можна легко уникнути.

У цьому відношенні Олександр Пересунко, провідний експерт з Семалта , окреслює ексклюзивне керівництво з виявлення таких помилок та відповідних виправлень.

№ 1

По-перше, перегляньте корінь. Електронні листи з маркетингу можуть бути припинені в папці спаму отримувачів, як це посилено платформою, яка використовується для надсилання повідомлень електронної пошти. Маркетологи, які не призначені для будь-якої служби, замість надсилання електронних повідомлень у домашньому розчині через Outlook, повинні розглянути питання про прийняття постачальника послуг електронної пошти (ESP). Найбільш авторитетний ESP нескінченно спрощує управління списком розсилки, а також потенційно підвищує надійність доставки.

№ 2

По-друге, часування має вирішальне значення. Рекомендується, щоб онлайнові маркетологи не допускали надсилання електронних листів уранці. Це не гарантує, що електронна пошта буде вгорі поштової скриньки одержувача, відправивши його вранці. Натомість такі листи можуть залишатися непоміченими, оскільки потенційному клієнту було багато повідомлень електронною поштою до ранкових годин. Найефективніший спосіб надсилання маркетингових електронних листів відбувається ввечері, коли одержувачі, ймовірно, побачать, коли одержувач відкриває свою поштову скриньку вдруге або втретє.

№ 3

По-третє, гнучка оптимальна частота є значною. Жорсткий графік електронної пошти може бути небезпечним, оскільки в режимі реального часу, а потенційні клієнти мають гнучкі графіки..Таким чином, не рекомендується встановлювати час для надсилання явних повідомлень певній групі людей. Скоріше, використовуйте гнучкий графік для максимальної вигоди.

№ 4

Далі, покращити характеристики електронних листів, що надсилаються клієнтам, щоб їх не було помічено одержувачами. Наприклад, інтернет-маркетологи не повинні надсилати електронною поштою емоційний сигнал одержувачам. Крім того, назви компаній слід уникати у тематичних рядках.

№ 5

Маркетингові електронні листи повинні бути розділені відповідно до цільових груп. У зв'язку з цим мережеві маркетологи повинні розрізняти потенційних / нових клієнтів та постійних клієнтів. Кожна з груп визначила потреби, які необхідно вирішити під час надсилання електронних повідомлень.

№ 6

Покращити читаність відправлених листів. Більше трьох чвертей всіх листів відкривають мобільні телефони. Таким чином, щоб уникнути спаму електронною поштою, інтернет-маркетологи повинні гарантувати, що повідомлення можуть бути прочитані на всіх пристроях. Наприклад, зображення слід легко переглядати на телефоні.

№ 7

Ще одна методика виключення спам-листів - це повідомлення разом з іншими маркетинговими інструментами, такими як веб-сайт та облікові записи соціальних мереж. Визнавана та творча мова повинна використовуватися на всіх маркетингових платформах, пов'язаних із електронною поштою.

№ 8

Розробити маркетингові електронні листи у спосіб, який продає. Короткі або довгі електронні листи не найкращі. Натомість, маркетологи повинні вкладати кошти в повідомлення електронної пошти, що продають свою продукцію. Наприклад, онлайнові маркетологи повинні надати одержувачам необхідну інформацію, що описує будь-які пропозиції, і лише кількома словами.

№ 9

Нарешті, інтернет-маркетологи повинні працювати над протоколами електронної пошти. Це "розумні" автоматичні повідомлення електронної пошти, надіслані спеціально для даної маркетингової кампанії. Система повинна бути налаштована на надсилання привабливих повідомлень для залучення читачів. Відмінна база даних - це ключ до підтримки ефективного протоколу електронної пошти Source .

November 29, 2017