Back to Question Center
0

Semalt Експерт виявляє SEO стратегії, які працюють відмінно

1 answers:

Успішний маркетинг SEO не покладаються тільки на ключові слова. Важливе значення має глибше розуміння цільової аудиторії, такі як їх моделі в Інтернеті, питання та цілі. Підтримка здорового SEO на поточному ринку в основному залежить від того, наскільки добре маркетолог задовольняє наміри користувача. Ви можете мати якісний вміст на сайті, але гарантуючи, що відвідувачі мають чудовий досвід користувача, йде рука об руку з рішенням своїх потреб .

Іван Коновалов, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , розповідає про практичні стратегії надмірної вашої маркетингової кампанії.

SEO

Google сотні разів щороку вносить навмисні зміни у свої основні алгоритми. Це робить маркетинг SEO досить складним, оскільки немає належного способу унікально оптимізувати сайт, щоб дати йому високий рейтинг у результатах пошуку.

Найкращий спосіб протистояти цим ефектам - зосередитись на елементі, який не змінюється взагалі: люди. Як тільки ви усвідомлюєте потреби цільової аудиторії та їх пошук, то легко створювати вміст навколо нього. Це навіть краще, ніж покладатися на ключові слова, які дадуть вам лише хороший рейтинг на короткий термін .

Інтеграція користувацького наміру у маркетинговому контенті також важлива для маркетологів, оскільки вони можуть проводити дослідження ринку з великою легкістю. Використовуючи самі пошукові системи , вони могли б знати про боротьбу процесу пошуку, перш ніж знаходити відповідь на запит, варіанти, які пошукові системи надають для отримання різноманітних результатів, а пошукові фрази повертатимуть найбільш релевантні результати .

UX

Аналіз, який здійснюється за бажанням користувача під час роботи з пошуковою системою, має значний вплив на те, як маркетологи розвивають більший рівень роботи користувачів..Хороший користувацький досвід схоже на впровадження кампанії в галузі SEO, оскільки вимагає відчуття співчуття для цільової аудиторії. Ви можете легко адаптувати потреби в досвіді на основі того, що ви, як маркетолог, вважаєте найкращим способом. Проте для широкої аудиторії вона стає трохи більш активною.

Проектування UX вимагає значних досліджень, які повинні слугувати основою для створення якісного контенту для цільових користувачів. Дізнатися про потреби користувацької бази повинна допомогти інформувати про вміст, який ви будете розміщувати на сайті для обслуговування цих потреб. Чим глибше проводиться дослідження, тим краще ви можете підібрати сайт належним чином, щоб надати їм найкращі послуги та досвід, який вони заслуговують.

Хто це найкраще?

SEO: Сайти, які надають користувачам найточніші результати швидко та ефективно, є серед тих, які задовольняють їхні наміри. Основна мета Google полягає в тому, щоб забезпечити відмінну роботу користувачів, тому сайти з найвищою якістю онлайн-ресурсів мають найсильніший SEO. Вони не дублюють або розмивають зміст, не використовують стратегії SEO для чорної капелюшки, оптимізовані для мобільних пристроїв, мають високу швидкість завантаження та легко навігаються.

Вікіпедія. Він дотримується посібника з якості Google, тому він є одним з перших результатів на SERP. Настільки ефективно, що Google використовує свою інформацію на графіку знань. Вона надає детальну інформацію, яка фіксує багато ключових слів, відповідає на запити, не має кластеру. Це досвід без реклами та корисні посилання для подальшого з'ясування.

IMDb.com. Це одне з високопоставлених результатів пошуку, коли мова йде про інформацію про фільми або телебачення. Вона передбачає:

  • Дисплей: він використовує ієрархії для надання організованої та привабливої ​​інформації.
  • Доступність: це мобільне дружнє для нових та повертаючих користувачів.
  • Usability: він має дуже інтерактивний інтерфейс з чіткими параметрами для використання.
  • Value: він демонструє свою інформацію в стислому вигляді, графічний досвід, а також детальний, якісний контент
  • Source .
November 29, 2017