Back to Question Center
0

Semalt Експерт визначає, як справитись зі спамом рефералів в Google Analytics

1 answers:

Якщо ви помітили, що ваш веб-сайт отримує велику кількість трафіку рефералів, і дані відображаються у вашому Google Analytics, ви не самотні, оскільки багато людей стикаються з такою ж проблемою. Більшість трафіку рефералів є спамом, і їх слід звільнити якомога швидше. Нова хвиля спаму рефералів в значній мірі пошкоджує дані в Google Analytics. Зловмисники не тільки руйнують рейтинг вашого сайту в пошуковій системі , але також покращують свої власні сайти та блоги. Проблема полягає в тому, як малі підприємства можуть займатися спамом-рефералом та збільшити кількість переглядів на своїх сайтах .

Іван Коновалов, менеджер з успішності клієнтів компанії Semalt , надає тут цінне рішення щодо спаму переспрямування .

Зловмисники генерують спам у Google Analytics

Перше питання, яке на нашу думку, полягає в тому, чому нападники та хакери створюють спам Google Analytics? Власники веб-сайтів та блогери постійно стежать за Google Analytics і змінюють його налаштування. Вони видаляють та блокують IP-адреси, які виглядають підозрілими, і не дозволяють реальним людям відвідувати ваші веб-сторінки. Багато хакерів використовують реферал-спам для створення та підробки продажів. Крім того, вони використовують його для поширення вірусів та шкідливих програм і здійснюють фішингові атаки щодня. Якщо ви побачите деякі підозрілі веб-сайти в даних рефералу, вам ніколи не слід натискати цей сайт і видалити його з Google Analytics якомога раніше..

Як відбувається реферал-спам?

Хакери та спамери використовують різні методи для запуску ботів і викрадення комп'ютерних систем у бот-мережах. Деякі з них генерують багато відвідування примарами та збільшують показник відмов на вашому сайті. Вони продовжують відправляти боти на свої сайти, губивши загальний рейтинг в Інтернеті. Нападникам потрібно запустити JavaScript, щоб відстежувати вашу Google Analytics. Звідси вони збирають дані та необхідну інформацію про ваш сайт і вступають у шахрайську діяльність .

З часом Google запровадив багато продуктів і послуг для забезпечення безпеки вашого сайту в Інтернеті. Ви можете використовувати свої функції та параметри, щоб захистити ваш сайт від хакерів. Відстеження можна зробити з унікальними номерами для всіх властивостей. Одна властивість означає, що ви можете використовувати один номер доріжки або код для нього, щоб визначити, чи отримує ваш сайт легальний трафік чи ні .

Google Analytics дозволяє своїм користувачам використовувати до п'ятдесяти властивостей на одному обліковому записі. Це означає, що якщо у вас є AdSense, ви повинні отримати один серійний номер на власність. Номер UA, що означає Urchin Analytics, - це назва продукту, який Google придбав протягом багатьох років своїм користувачам. Його середні цифри - це фактичний номер рахунку, який ви повинні використовувати при створенні власності. Усі властивості в одному обліковому записі Google Analytics можуть мати однакову кількість.

Крім того, Google Analytics надає нам можливості фільтрування. Легко створювати фільтри та оновлювати параметри аналітики відповідно до нових тенденцій та тактики. Багато посібників та навчальних посібників доступні в Інтернеті, щоб позбутися спаму рефералів. Ви можете зберегти якість ваших даних у Google Analytics, налаштувавши параметри Source .

November 29, 2017