Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як справитись з 6-ма аналітичними труднощами за участю

1 answers:

Важливим є збалансування вашої маркетингової стратегії контенту з точністю вимірювань. Крім того, ви повинні проаналізувати, як зацікавити ваш вміст. Аналітика залучення складна, але одна з найбільш успішних маркетингових тактик.

На думку експерта з Semalt , Івана Коновалова, все більше і більше маркетологів виділяють бюджет на маркетингові стратегії безперервного контенту та хочуть бачити відмінні результати - good anti anxiety meds.

Одним з слабких місць маркетингових кампаній є інтерпретація даних. Коли маркетологи недооцінюють або надмірно реагують на аналітичний звіт, вони, ймовірно, стикаються з проблемами, оскільки це значною мірою впливає на їх майбутні стратегії .

Проблема №1: забагато повернення трафіку

Якщо ви бачите, що є багато повернення трафіку і немає нового трафіку, то вам потрібно змінити маркетингові стратегії. Різні маркетологи намагаються знайти баланс між поверненням і новим трафіком своїх веб-сайтів, але ви повинні визначити цінність всіх унікальних поглядів, оскільки зростання вашого сайту залежить від цих поглядів. Цілями вашого сайту повинні бути виділені читацька аудиторія, велике керівництво та розваги. Крім того, ви повинні намагатися отримати якомога більше трафіку, не покладаючись на якість. Спробуйте перетворити відвідувачів на щасливих клієнтів.

Проблема № 2: Спамери та боти можуть переконувати ваш трафік

Ви повинні регулярно перевіряти трафік рефералів. Важливо відзначити, що є погані боти і хороші боти. Погані боти будуть перекочуватися вашими даними аналітики. Є шанси, що spam spam вплине на ваш обліковий запис Google Analytics, і вам доведеться створювати фільтри, щоб позбутися їх. Spam Ghost не має доступу до вашого веб-сайту..Замість цього він надсилає підроблені подання, а показник відмов - 100%. Одним з найпоширеніших помилок є блокування спаму примару з файлів .htaccess. Фільтри гарантують, що спам-привид не потрапить на ваш веб-сайт у майбутньому.

Проблема №3: ​​незбагненні падіння у ваших числах

Ви бачите деякі незрозумілі падіння у ваших числах? Перш ніж побоюватися про цю ситуацію, потрібно вжити заходів і перевірити звіт Google Analytics, щоб отримати точніші дані. Деякі реєстрації та відвідування Вашого веб-сайту, імовірно, будуть хибними. Щоб отримати уявлення про те, як ваша кількість коливань коливається, ви повинні вивчити дані періоду за період і визначити, якщо сайт знаходиться на негативній тенденції або позитивний. Переконайтеся, що ваша маркетингова стратегія досягає позначки, і в ньому не беруть участь спам-бот .

Проблема № 4: високий показник відмов

Високий показник відмов є однією з основних проблем, які сьогодні мають маркетологи та веб-майстри. Це ніколи не підходить для будь-якого веб-сайту, але залежно від того, чому ваш сайт був розроблений, показник відмов не заважає вам. Переконайтеся, що ви приймаєте довгострокові маркетингові стратегії, де клієнти означають все для вас. Ви повинні прийняти стратегії, щоб зменшити показник відмов. Якщо ваші відвідувачі виходять на певні сторінки більше, ніж інші, ви можете залишити ці сторінки як такі і змінювати налаштування решти. Високий показник відмов від UX-проблем на вашому веб-сайті.

Проблема № 5: кількість сторінок за сеанс нижча, ніж очікувалося

Якість трафіку на ваш сайт може збільшити ваші прибутки в найкоротші терміни. Але якщо ваші сторінки за сеанс нижчі, ніж очікувалося, вам слід негайно вжити заходів. Існує ймовірність того, що ваша конверсія буде порушена. Високий рівень кількості сторінок за відвідування показує, як цікавлять ваші сторінки та як ваша аудиторія переглядає ваш вміст. Єдиним вирішенням цієї проблеми є зміна теми та загальної схеми розміщення вашого веб-сайту. Ви повинні використовувати правильні, пірамідальні структури лише для цілей SEO.

Проблема № 6: відвідувачі не витрачають достатньо часу на вашому веб-сайті

Якщо ви стурбовані тим, що відвідувачі не витрачають багато часу на вашому веб-сайті, це може бути симптомом, який ви читачі не отримуєте нічого цікавого та інформативного. Це час, коли вам доведеться передати вашу аудиторію на ваш сайт, пропонуючи спеціальні знижки на продажі. Крім того, вміст вашого веб-сайту повинен бути привабливим та корисним. Використовуйте різні типи медіа та завантажуйте відео, зображення та якісні статті на свій веб-сайт, щоб звернутися до великої кількості людей.

November 29, 2017