Back to Question Center
0

Semalt Експерт: як захистити себе від шкідливого програмного забезпечення Mac?

1 answers:

По-перше, захист себе залишається найважливішим аспектом усунення шкідливих програм. Найголовніше - зберегти вашу систему та все програмне забезпечення належним чином. Програмні компанії часто виявляють та виправляють загрози безпеці. Ці загрози регулярно відкривають шляхи хакерів для виявлення слабких місць та встановлення шкідливого програмного забезпечення на вашому комп'ютері. Іноді люди вважають, що після випуску оновлення, щоб закрити вразливість системи, хакери відмовляться. Однак такі оновлення надають хакерам зручний спосіб атаки комп'ютерів, які не були оновлені .

Наприклад, зловмисне програмне забезпечення (Sabpab), яке з'явилося в 2012 році, скористався зловмисником Microsoft Office, яке було усунуто оновленням восени 2009 року. Аналогічним чином, троянець Flashback скористався слабкими сторонами, які були виправлені.

У цьому відношенні Росс Барбер, менеджер з успішності клієнтів Semalt , як і раніше, важливо встановлювати оновлення.

Adware

Adware - швидка розповсюдження вразливості на Mac OS. Програми, пов'язані з рекламним програмним забезпеченням, продовжують збільшуватися щодня. Примітно, що антивірусне програмне забезпечення, таке як захист від шкідливих програм Apple, не виявляє ці Adware. Гірше того, навіть якщо вони будуть виявлені, антивірусні програми не повністю усувають вірус. Тим не менше, рекламне ПЗ можна легко уникнути шляхом надійного завантаження. Переконайтеся, що ви звертаєте пильну увагу на ліцензійну угоду про програмне забезпечення, що відображається встановлювачами. Якщо вас попросять встановити щось інше, ніж програма, яку ви планували завантажити, залиште установника .

Будьте обережні з Java

В минулому, як відомо, Java є джерелом імовірної вразливості. На щастя, деякі оновлення вплинули на те, щоб зробити Java більш безпечною в браузерах. Однак нові загрози можуть з'явитися незабаром, тому використовуйте Safari 6.1 або пізніші версії і дозволяйте йому довіряти Java лише на веб-сайтах, які повинні використовувати Java .

Інші інтернет-технології

Перш за все, експлойти на основі Flash є ще однією проблемою. У минулому такі проблеми були використані для зараження Mac. На щастя, вміст HTML5 замінив флеш-контент у поточних системах. Проте, якщо уникнути Flash не є вибором, то встановіть розширення ClickToFlash у браузері Safari, який блокує небажаний флеш-вміст. Крім того, веб-переглядач Chrome є більш безпечним, оскільки він має функцію "натискання".

Після цього JavaScript також може завантажувати зловмисне програмне забезпечення на вашому комп'ютері, але його неможливо відкрити або встановити. Тим не менш, він може знайти спосіб обдурити вас в його встановленні. JavaScript підтримує спливаючі вікна, які заявляють, що ваша система була заражена троянським програмним забезпеченням, і вам потрібно зателефонувати за певним номером телефону, щоб отримати допомогу. Ці підроблені сповіщення неодноразово намагаються використовувати JavaScript, щоб ви не залишили сторінку шахрайства. Такі сигнали можна уникнути, встановивши AdBlock в Chrome або блокувальник JavaScript у Safari.

Уникнення троянців та інших проблем безпеки

Крім обговорюваних вище питань, ви повинні бути обережними, щоб захистити себе від загальних троянів. Найголовніше, не відкривайте додаток або програмне забезпечення з невідомого джерела. Крім того, подбайте про відкриті бездротові мережі. Недбала людина може надіслати вам шкідливий файл через мережу.

Нарешті, регулярно оновлюйте резервну копію. Переважно, інший зовнішній жорсткий диск. Таким чином, якщо ваш комп'ютер ніколи не заразиться, ви матимете різні варіанти, щоб уникнути проблеми Source .

November 28, 2017