Back to Question Center
0

Semalt Експерт з безпеки Інтернет-банкінгу

1 answers:

Цивільні правопорушники компрометують рахунки та закінчають фальшиві обміни у різноманітних способах. Комплексні плани щодо того, що використання шкідливого програмного забезпечення було успішно застосоване, отримують велику кількість преси. Шахраї продовжують успішно вилучати записи та приймати готівкові гроші з загальним прямим нападом, розробленим людьми, як на прикладі менеджеру успіху клієнтів Semalt Олівер Кінг .

Hoodlums підходить до великого резерву даних, що включає імена облікових записів, індивідуальні дані, економить грошові пункти інтересу та значно більше. Кібербезпека фірми Hold Security виявилася на пізній день, коли вона виявила вкрадені сертифікати з майже 360 мільйонів записів, доступних для придбання в підземному Інтернеті. Крім того, тепер шахраї виставляють, як вони скидають паролі, щоб розширити свої досягнення, використовуючи цей магазин інформації, щоб дістатись до онлайн-фінансових балансів.

Наша сукупність знань про неправильне подання наслідувала поступове врегулювання нападів на наших клієнтів, які обманювали кількох роздрібних клієнтів та зменшили кількість комерційних рахунків щонайменше п'ятдесят банків та кредитних спілок усіх розмірів. Усі атаки включають в себе використання елемента "пропущеного секретного ключа", щоб перемогти перевірку, і в кожній організації було численні жертви, які відзначають, що після того, як правопорушники визнали, що вони можуть ефективно віднести один запис, вони швидко пішли далі.

Загалом, коли вони отримували доступ до записів, злочинці виконували нагляд за веб-обліковим записом, де вони переглядали запис, накопичені дані, а потім вийшли з системи..У львівській частці випадків вони не намагалися обмінюватися грошима в Інтернеті .

Незважаючи на те, що обміни не проходили через Інтернет, зберігаючи ці гроші, бюджетні організації повинні, у будь-якому випадку, враховувати цю помилку. Правозахисники незаконно потрапляли до записів і можуть використовувати дані, накопичені в асортименті маршрутів, для їхнього грошового прибутку. Індивідуальні дані, попередні історії або розстрочки, відомості, позначки та перевірка інформації можуть бути використані для оптового шахрайства та відключеного хибного представлення інформації про асортимент каналів.

Круки обмінювалися як динамічними записами, так і летаргічними записами (рахунки, де є резерви, але не рухаються). Одним із передбачуваних компонентів є використання елемента "Забув секретний ключ" для завершення процедури входу. Шахрай введе ім'я клієнта та торкнеться крила заблокированного секретного ключа, в якому видно одне тестове запитання, відповідь на який був шахрай, і після цього шаблон може бути скинутий.

Після того, як в протоколі, правопорушники демонстрували подібний загальний приклад поведінки, безпомилково шукаючи конкретні дані про запис та жертву. Загальними елементами, що використовувались, були "Перегляд записів", "Історія розрахунків з рахунками" та "Перегляд перегляду фотографій" .

Поради щодо перевертання

  • Організуйте рівні безпеки, які забезпечують проти більшості способів, за якими хаус вирівнюють записи, а не просто зловмисне програмне забезпечення.
  • Подивіться навколо обміну і оцінюйте всі онлайн-дії у вашого клієнта, це незрідка поведінка, в тому числі приклад, зазначений раніше.
  • Перевірте своїм клієнтам, щоб підтвердити неправдивий доступ якнайшвидше. Зробіть крок назавжди займете час і готівку пізніше.
  • На шавці, що ви знайдете обману дії, шукайте різні записи зі порівняльними властивостями.
  • Коли ви підтверджуєте фальшиву онлайн-запис, покладіть сигнали на записи та шукайте фальшивий рух на всіх каналах, особливо вимогах до факсимільного дроту та помилкових перевірок Source .
November 28, 2017