Back to Question Center
0

Semalt Експерт знає, як видалити реферал спам від дратівливих доменів

1 answers:

Реферал-спам тривав кілька місяців і знищив велику кількість веб-сайтів. Ви нещодавно перевірили обліковий запис Google Analytics і знайшли там щось дивне? Останніми місяцями, Дародар, ІЛовВіталлі та Блэкгауорт пошкодили багато веб-сайтів. Їх реферальний трафік завжди підроблений і неповний. Сьогодні ми збираємося розповісти вам кілька способів блокування рефералів-спаму в Google Analytics і Darodar. Реферал-спам тривав кілька місяців, і ви, напевно, чули багато про це в інтернеті. Чесно кажучи, це трюк, щоб отримати ваш сайт підроблений трафік і руйнувати його ранг в пошукових системах результатів.

Блокування спаму для рефералів Analytics є обов'язковим. Для цього слід дотримуватися цих простих, але вражаючих кроків, передбачених Артемом Абгарианом, провідним професіоналом з Semalt .

#Мета 1: збір списку спам-субдомейлів та домену

Перший крок полягає в тому, щоб скомпілювати список спам-доменів і субдоменів. Ви повинні скласти список доменів, які надсилають вам хибні реферальні звернення. Спробуйте назвати всі домени, які є жертвами цієї проблеми. Після цього ви можете легко заблокувати свої IP-адреси та змінити статистику Google Analytics .

#Мета 2: виключення ботів

Важливо виключити всі боти під час підготовки списку рефералів спаму. Нічого не слід плутати з приводу того, що боти - це різні речі, а спам-референт - це щось інше..Всередині вашого облікового запису Google Analytics слід вибрати параметр Views для виключення ботів із списку. Далі вам слід прокрутити вниз, переконавшись, що ви видалили всіх хороших ботів із цього списку .

#Метал 3: створення копіювання даних

Дозвольте мені сказати вам, що цей крок є необов'язковим. Це означає, що ви можете зробити це чи ні, і це залежить від ваших потреб та розуміння спаму рефералів. Якщо ви хочете створити перегляди копій, ви повинні створити фільтри та їх кілька копій у своєму обліковому записі Google Analytics. Виберіть домени та субдомени, які отримують фальшиві перегляди, і створюйте кілька копій для всіх цих доменів.

#Метал 4: створення фільтрів для блокування доменів рефералів

Легко створювати фільтри для блокування реферованих доменів. Якщо у вас є кілька доменів і ви хочете створити кілька фільтрів, ця опція підходить саме вам. Можливо, неможливо створити окремі фільтри для всіх субдоменів. Перейдіть до розділу "Усі фільтри" та назвіть ці фільтри. Виберіть варіант "Типи фільтрів" і виключіть ботів, і надалі створюйте різні фільтри для різних доменів .

#Метал 5: зачекайте, перш ніж підтвердити, що трафік рефералів заблоковано

Після виконання вищезазначених кроків слід зачекати деякий час, щоб підтвердити, чи спам-реферал заблоковано, чи ні. Ви зможете побачити поліпшення статистики Google Analytics. Після створення фільтрів спам-реферал буде автоматично видалено з вашого веб-сайту.

Заключні думки

Перш ніж закінчити цю тему, ми представили список спам-доменів, щоб мати уявлення про те, що ви повинні залишитися милі від blackhatworth.com, econom.com, darodar.com, ilovevitaly.com, bestwebsiteawards.com. Якщо на вашому веб-сайті відображається відсоток відмов 100%, ви можете змінити налаштування в обліковому записі Google Analytics Source .

November 29, 2017