Back to Question Center
0

Semalt Експерти - Як видалити спам-реферер від Darodar з Google Analytics?

1 answers:

Спам-посланник може стати важливою проблемою, яка постає перед більшістю власників веб-сайтів. Наприклад, виникають численні випадки, коли Google Analytics записує декілька веб-переглядів, які не обов'язково означають, що вони приходять на ваш веб-сайт. Darodar - це домен, який відвідує веб-сайт зі спамом. Ця техніка є стандартною для хакерів чорної шапки. Дародар стає третьою стороною, як і веб-сканери, які звичайні пошукові системи використовують для отримання клієнтів. Більшість людей, що працюють на веб-сайтах або SEO-агенціях, повинні розробляти ефективні способи зупинити роботу "Дародар".

Деякі способи, надані Артемом Абгарианом, старшим менеджером з успішності клієнтів Semalt , допоможуть вам видалити цей бот з Google Analytics:

Запит на видалення з веб-сайту

Один рідний спосіб спілкування з Дародаром може вимагати від них припинення свого бота. Ви можете заповнити просту форму, яку вони надають, і відмітити веб-сайти, якими ви не хочете їх відвідати.

Блок Darodar від сканування вашого веб-сайту

Для веб-сайтів, що використовують сервер Apache, видалення файлу .htaccess у кореневому каталозі може запобігти показу Дародара. Загальні пошукові машини все ще бачитимуть ваш веб-сайт, але Дародар не буде. З їхньої панелі вони побачать код відповіді 403-статусу. Вони не мають права переглядати цю сторінку, а це означає, що код відстеження GA не буде виконуватись для запису візиту. Ви можете запускати такі коди, як:

RewriteCond% {HTTP_REFERER} (. *) Darodar.com [NC]

RewriteRule ^ (. *) $ - [F]

Важливо бути обережним при запуску такого коду на своєму веб-сайті. Консультація розробника веб-сайту для цього кроку може стати цінним заходом. Будь-яка помилка на цьому кроці може призвести до повного завантаження всього сайту .

Застосувати спеціальні фільтри в Google Analytics

Людям з обліковим записом Google Analytics може бути простий спосіб спілкування з Дорадором. Індивідуальні фільтри можуть бути корисними для видалення з Google Analytics, а також припинення майбутніх рефералів компанії "Дародар". Щоб виконати це завдання, ви можете увійти до свого облікового запису GA. З вкладки адміністратора у верхньому правому куті можна додати фільтр на вкладці всіх фільтрів. Ви можете помістити видалення в "Дородар" у поле фільтра. Вкажіть тип фільтра для виключення. Перемикач переходу повинен бути встановлений на виключення. Ця настройка може утримати трафік рефералів від Google Analytics. Крім того, можна застосовувати інші спеціальні фільтри, такі як IP-адреса. Завжди пам'ятайте, щоб зберегти внесені зміни, перш ніж залишити сторінку налаштування. Ці фільтри можуть заблокувати ці боти.

Висновок

Видалення Darodar з Google Analytics може знизити статистику вашого веб-сайту до нуля. У деяких випадках такий трафік все ще відображатиметься у вашій попередній статистиці веб-сайту. Тим не менш, ви можете використовувати це керівництво, щоб видалити його з вашого веб-сайту. Аналогічним чином, ви можете внести суттєві зміни до кампанії вашого сайту Source .

November 29, 2017