Back to Question Center
0

Semalt Expert описує стандартні правила WordPress .htaccess

1 answers:

Останнім часом, можливо, ви помітили файл .htaccess, присутній у кореневій папці вашого веб-сайту WordPress. У цій статті ви дізнаєтеся багато причин для цієї адаптації, які були обумовлені провідним експертом з Semalt , Артема Абгаряна.

Є багато випадків атак на спам-рефералів, які погіршують роботу нашого веб-сайту в Google Analytics. Спам-реферал викликає багато підроблених веб-візитів, які впливають на якість аналітичної інформації. Є деякі правила WordPress .htaccess, які визначають дозволи для таких аспектів, як веб-сканери та боти. Більшість сервісів веб-вузла використовує сервер Apache. Коли веб-сайт встановлюється в WordPress, є деякі правила, які він входить у файл .htaccess. Цей елемент - це файл, який з'являється у кореневому каталозі вашого веб-сайту. Різні сервери мають кілька способів здійснення коригування у постійному з'єднанні. У деяких випадках веб-майстри запускають деякі коди, які допомагають усунути деякі спам-реферали .

Правила WordPress .htaccess

Під час інсталяції веб-сайту в WordPress більшість важливих аспектів встановлення за замовчуванням відображаються як рядки коду. Запуск кодів на вашому веб-сайті повинен бути процесом, який відбувається з обережністю. У деяких випадках весь веб-сайт може не відповісти. Якщо ви не впевнені в тому, що ви робите, консультування деяких агентств з пошукових систем або кваліфікованого персоналу може запобігти негативний вплив. Деякі рядки коду, які посилаються на Apache.org, включають:

# BEGIN WordPress

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^ index \ .php $ - [L]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -f

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}! -d

RewriteRule. /index.php [L]

# END WordPress

Правило перезапису, присутнє в кореневій папці, забезпечує додаткові функції щодо параметра продуктивності цього веб-сайту. Цей файл містить шлях до папки, на якій встановлюється папка WordPress. Веб-розробники використовують це посилання, щоб допомогти їм розробляти ефективні заходи для контролю доступу під час використання веб-сайту. Наприклад, на веб-сайті може виникнути помилка 404 при спробі отримати доступ .

Перша та остання рядки цього коду містять "#." Вони повинні служити метою коментарів, щоб показати вам, як отримати доступ до вашого .htaccess файлу. Деякі переваги правил WordPress .htaccess включають запобігання атакам спаму на перехід Google Analytics. Директиви "Rewriterule" можуть допомогти запобігти доступу до index.php. Цей ефект має вирішальне значення для блокування фальшивого трафіку, який може надходити з реферативних спам-доменів.

Висновок

Реферал-спам стає загальною проблемою, що зачіпає компанії та їх веб-сайти. У деяких випадках веб-сайти з сервером Apache залежать від файлу .htaccess, що знаходиться в кореневому каталозі вашого веб-сайту. Ця функція також є стандартною для загальних веб-сайтів WordPress. Цей файл містить правила, які визначають взаємодію веб-сайтів та сканерів із вашою базою даних. Ця стаття з веб-розробки містить деякі методи, які можна використовувати для коректування відповіді вашого веб-сайту. У деяких випадках ви можете блокувати шкідливі програми рефералів. Фальшивий трафік не повинен стати проблемою, яка вплине на вашу інформацію про трафік у Google Analytics Source . Деякі з них

November 29, 2017