Back to Question Center
0

Semalt Expert попереджає про найбільших спамерів у світі. Будь обережним!

1 answers:

Якщо ви отримуєте велику кількість електронних листів із посиланнями на інтернет-магазини або людям, які просять грошей, є шанси, що спамер вгадав ваш ідентифікатор і почав надсилати вам фальшиві повідомлення. У першій половині 2011 року більша частина спаму в нашій поштовій скриньці прийшла з Індії. До 2016 року найбільшими країнами, що відправили спам, стали Індія (20%), Індонезія (13%), Росія (10%) та Південна Корея (12%).

Нік Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , дивиться тут на найбільш вражаючі факти про світовий спам.

Росія широко відома своїми кібер-злочинцями та бандами, такими як Facebook. За даними Trend Micro, яка є відомою каліфорнійською компанією, яка займається кібербезпекою, зараз Росія стає провідним фахівцем у сфері Інтернет-шахрайства та спаму. Звіт Trend Micro показує, що найбільш помітні події, такі як несподівана смерть Уїтні Хьюстона, соціально-політичні потрясіння у всьому світі, і Linsanity надавали кіберзлочинцям нові матеріали про соціальні технології та ідеї щодо кампанії. Це допомогло їм заразити і проникнути у велику кількість ідентифікаторів електронної пошти та мереж, щоб отримати доступ до наших особистих даних.

До вісімдесяти відсотків спаму, орієнтованого на Інтернет, породжує група понад 100 осіб, всі вони належать до спам-банд. Назва цієї банди - це "Спамхауз". База даних "Реєстр відомостей про спам" (ROKSO) викликала багато проблем для користувачів Інтернету..Кілька років тому спамер на базі України відправив мільйони шкідливих програм і вірусів за допомогою спеціальної технології ботнету. Веб-сайт веб-спамера був китайською веб-хостинговою компанією, повідомляє Trend Micro. Майкл Бем та асоціації - американська організація, що складається з великої кількості спамерів. Вони направили в Інтернеті автоматизовані спам і віруси, створюючи проблеми для різних користувачів. Їх основна мета - це списки, на які поширюються списки, і вони працюють під керівництвом ділових та індивідуальних імен.

Яір Шалев був відомим спамерським снігоступами з Флориди. Він співпрацював із спамерським пристроєм ROKSO Дарріном Волем, щоб розвивати технології знищення великої кількості комп'ютерних та мобільних пристроїв по всьому світу. Данте Хіменес був спамерським центром США, який працював з найгіршими експертами з кібер-злочинців та ботнетів у всьому світі. Він був залучений в різні сайти-бомбардувальники і був провідним у вилученні серверів та відомих веб-сайтів новин. Пітер Север був професійним російським спамом, який написав та продавав різні програми вірусів-спам, шпигунських програм і ботнетів на мільйони до мільярдів доларів. Він також займався написанням та випуском гірших троянів та вірусів у світі. Він працював з різними європейськими та американськими спамерами з боттів, а також співпрацював із спамерським агентом США Аланом Ральським.

Майкл Персод був заарештований ФБР кілька місяців тому. Він був зацікавлений в великих шахрайствах і був стягнений за різні операції спаму. Iambo Financials - ще один український спамер, який займався різними кіберзлочинами. Він розробив безліч піратських програм і продавав їх за мільйони доларів. Він також створив підроблений банківський рахунок в Інтернеті та викрав багато грошей з законних банківських рахунків. Поки що цей спамер був звинувачений у різних кіберзлочинах, і ФБР послідує за ним. Рано чи пізно він буде заарештований, передає Trend Micro Source .

November 29, 2017