Back to Question Center
0

Semalt Expert визначає 10 кращих світових спамерів 2017 року для вас

1 answers:

Мільйони інтернет-користувачів щодня турбуються про спам. Для добре обізнаної людини будь-який новий електронний лист у папці "Вхідні" підходить з обережністю. Статистика показує, що спам масово розповсюджується по електронній пошті. У листопаді 2016 року спам-повідомлення становили 61,66 відсотка електронної пошти в усьому світі. Це означає, що близько 82 мільярдів спамових електронних листів поширюються в світі в день. Це може шокувати вас, що близько 80 відсотків спаму породжує невелика група жорстких банд-спам.

Френк Абаньяле, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , описує 10 кращих спамерів світу в 2017 році, щоб ви залишилися в безпеці.

1. Канадська аптека

Канадська аптека - це, мабуть, найпотужніший спам-генератор у світі. Вважається, що вона базується в Україні / Росії, і вона використовує різні методи ботнету та китайський веб-хостинг, щоб засмітити мережі та поширювати «спам-фарм». У мільйони спамів, які він посилає кожен день, канадський аптечний гіпс сам по собі є найкращим джерелом знеболюючих препаратів та ліків, що підвищують рівень чоловіків.

2. Майкл Бем та партнери

Це давня спам-організація, яка працює під різними індивідуальними та діловими іменами. Він використовує безліч недорогих, автоматизованих доменів та веб-хостингу VPS для запуску гігантських обсягів спаму.

3. Яїр Шалев (рішення Кобені)

Spammer для хардкорних сноубордів Kobeni Solutions знаходиться у штаті Флорида, і, як вважають, він є критичним партнером Даррін Воль, відомий спамерський агент ROKSO. У 2014 році Ярі Шалеву було наказано заплатити штрафу у розмірі 350 тисяч доларів Федеральною торговою комісією (FTC) у справі, яка зв'язала його з надсиланням спам-листів споживачам під час розгортання Obamacare. В електронних листах він попереджав одержувачів, що якщо вони не натискатимуть надану посилання негайно для придбання страхового плану, вони будуть порушувати закон.

4. Данте Хіменес з Aiming Invest

Цей спамер працює з деякими з найгірших спамерів боттів. Разом з його партнерами, Данте використовує зламані сервери та шахрайські хостери в Східній Європі, щоб здійснити масове спам під час ботнету.

5. Елвін Слоком (Cyber ​​World Internet Services)

Сьогодні Alvin Slocombe використовує декілька псевдонімів, включаючи Brand 4 Marketing, Network Traffic Network, Ad Media Plus, eBox та RCM Delivery. Він був описаний як" куленепроникний хост спаму "від різні сайти та агентства зі спостереження за спамом .

6. Майкл Ліндсей (iMedia Networks)

iMedia Networks - це досвідчений хост Ліндсей для операцій зі спамом. Він обслуговує куленепробивний хостинг для популярних кишенькових злочинців ROKSO. Клієнти Lindsay та iMedia Networks використовують ботнети зомбі, а потім розміщують корисні завантаження спаму офшорі. Цей спамер та його банда викрадають IP адреси простору корпорацій протягом тривалого періоду часу та використовують цей простір для спаму.

7. Петра Севера (Петро Левашов)

Відомо, що цей російський кібер-злочинець є одним з найдовших операційних спамерів. Його спеціалізація полягає в письмовій формі та продажу сканерів і ботнету. Йому також підозрюють, що вони беруть участь у створенні та випуску троянів та вірусів. Severa має асоціації з багатьма спамерами ботнету в США та Східній Європі. Він був партнером Алана Ральського, засудженого американського спамера.

8. RR Media

Заснований і вважається, що він працює з Хантінгтон-Біч, США, RR Media - це великомасштабний хост спаму, який використовує різні імена для здійснення його операцій зі спаму. Її зареєстровані проблеми включають надсилання небажаних електронних листів неповнолітнім, заманюючи їх алкоголем та азартними іграми.

9. Майкл А. Персод

Майкл був пред'явлений звинувачення в лютому цього року після того, як він виявився залученим до федерального дрібного шахрайства через його спам-операції. Звинувачувальний висновок зазначив, що цей спамер використовував спам під час сноубордів (використовуючи кілька доменів та IP) для надсилання мільйонів спам-листів щонайменше з 9 мереж.

10. Ямбо Фінанси

Ця неприємна спам-організація займається практично всіма видами спаму. Він потрапляє в загальнодоступні сервери, забирає їх та використовує їх для реклами фальшивого програмного забезпечення та медикаментів, а також поширює дитину, інцест та тваринну порнографію. Український спамер також претендує на надання "фінансових послуг".

З розробок спаму та спамерами, які використовують більш складні методи, такі як ботнети, кожен інтернет-користувач повинен бути надзвичайно обережним, коли він працює в Інтернеті. Добре розвивати та підтримувати певний рівень скептицизму при відкритті нових листів, оскільки більшість спаму надсилаються електронною поштою. Ви не бажаєте стати жертвою будь-якого з вищезазначених або інших спамерів Source .

November 29, 2017