Back to Question Center
0

Semalt Expert з видалення рефералів Ghost з Google Analytics

1 answers:

Користувачі Google Analytics продовжують боротися з нею за допомогою підроблених рефералів. Будь-який спам-образний, непарний реферал потрібно терміново видалити в обліковому записі Google Analytics. Сповіщувачі-спам впливають на скіпування даних в облікових записах GA і, у гіршому випадку, завдають шкоди репутації сайту.

У цьому відношенні Нік Чайковський, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , підкреслює, як можна вилучити спам-реферали з Google Analytics.

Наскільки шкідливими є реферали привидів?

По-перше, спам-реферал змінює дані ГА - vps linux centos local host. Великі підприємства, які щоденно відвідують тисячі відвідувань, можуть не помітити різких змін, які зазнали менші підприємства, викликані спам-рефералом. Як правило, прихильники рефералів мають 100% відмов і дуже мало часу на веб-сторінці. Таким чином, якщо власник сайту отримує менше трафіку, то підроблені дані, швидше за все, перекочують звіти Google Analytics.

По-друге, більшість прихильників рефералів намагаються відправити трафік на свої спам-сайти, щоб підвищити власний рейтинг SEO. Зазвичай ці виснажливі сайти переспрямовують відвідувача на маркетингове шахрайство, веб-сторінки, що містять шкідливе програмне забезпечення або веб-сайт із підозрілою електронною комерцією. Інтернет-користувачі повинні уникати натискання на ці URL-адреси.

Нарешті, примарні сайти можуть, у крайньому випадку, створювати веб-сайт як рефереру спаму. Шахрай, який хоче відправити прямий трафік, може це зробити, просто редагуючи ім'я URL-адреси спаму, в тому числі і жертви, оскільки рефлекси примару ніколи не зможуть бути автентифіковані.

Існує дві категорії рефералів-спаму - рефералів примари та не-привид. У статті висвітлюються їх відмінності, а також їхнє усунення.

Видалення рефералів примари

Реферали привидів відбуваються в ситуаціях, коли шахравець ніколи не відвідує сайт, але трюки GA думають інакше, це відбувається шляхом надсилання інформації про спам безпосередньо в GA. Дотримуйтесь наведених кроків для усунення рефералів примару Власники сайтів вимагають використання вертикального стрибка при видаленні рефералів примару .

Перш за все, слід створити новий погляд на GA. У вертикальному стрибку це виконується в розділі адміністратора. Реферали примару фільтруються, дозволяючи пропускати лише дійсні імена хостів через фільтр. Існуючі імена хостів мають відношення до власника веб-сайту, наприклад URL-адреси веб-сайту.

На вертикальному стрибку перейдіть до розділу GA аудиторії, натисніть технологію, а потім - Мережа, щоб встановити дійсні імена користувачів. Усі назви вузлів можуть бути захоплені шляхом встановлення діапазону даних до одного року та перемикання основного параметра на ім'я хоста.

Перед фільтрацією даних, користувачі повинні створити розділ для перевірки його на історичні дані. Проте відфільтровані представлення починають збирати дані після застосування фільтра. Він ніколи не може змінити історичні дані. Це пояснює важливість тестування фільтрів.

Видалення небажаного спаму

Спам-референт, не пов'язаний з примарами, - це боти, які відвідують веб-сайт. Більше того, цей спам-референт не може бути усунений за допомогою методу фільтрації вище. Щоб видалити небажаний референтний спам, потрібно створити інший фільтр.

Щоб визначити розділи, де реферали потрібно заблокувати, перейдіть до розділу Придбання в Google Analytics. Виберіть "Усі трафіки", а потім "Реферали". Додатковий параметр слід змінити на "ім'я хосту". Буде встановлено, що позитивні реферали містять правильні імена хостів. Власники веб-сайтів повинні постійно перевіряти свою ГА для нових рефералів примар, оскільки кожен раз з'являються нові боти .

November 29, 2017