Back to Question Center
0

Semalt Expert знає, як заблокувати спам-реферал в Google Analytics

1 answers:

Реферал-спам викликає роздратування кожен, особливо людина, яка працює на веб-сайті електронної комерції. Переглядаючи дані свого веб-сайту Google Analytics, ви можете бачити випадки спаму рефералів, які надходять на ваш сайт. Важко оцінити та оцінити реальну ефективність своїх інтернет-маркетингових заходів.

Більшість правил щодо видалення спаму реферерів, здається, не працюють. У багатьох випадках люди інвестують кошти в чорні шапки агентів SEO, які в кінцевому підсумку дають трафік людей від рефералів спам або ботів. Існують методи, які допоможуть вам видалити трафік спаму з реферера з вашого Google Analytics.

Деякі способи боротьби зі спамом визначаються тут Ендрю Діганом, менеджером з успіху клієнтів Semalt .

Що таке реферал-спам

Реферал-спам - це трафік, який надходить на ваш веб-сайт з інших доменів. У більшості випадків будь-який зворотний зв'язок дає користувачеві дані про спам-реферал. Деякі з доменів, що містять підроблені веб-відвідування, доступні з ботів або мереж ботів. Спам-направляючий може відбуватися двома способами:

Візити Ghost

Цей реферал-спам відображається на вашій сторінці Google Analytics. Аналогічним чином підроблені веб-відвідування можуть відображатися у ваших даних аналітики, але не на інформаційній панелі веб-сайту. Ці анонімні відвідування сторінок складають відвідування примарних сторінок.

Гусениці

Деякі домени можуть містити ботов..Отримання веб-візитів з ботів може призвести до того, що веб-сайт отримує численні відвідування сторінок із джерел, не пов'язаних із людьми. Ботнети та веб-сканери можуть призводити до різного несприятливого впливу на інформацію веб-сайтів.

В обох випадках трафік рефералів призводить до хибної інформації про прогрес маркетингової кампанії. Більш того, численні відвідування примарних сторінок, що надходять із спаму, пов'язаного з рефералом, роблять процес SEO оптимістичним для контролю та адаптації вашої спільної мети.

Видалення спаму реферера

Люди можуть видалити цей трафік із своєї служби Google Analytics, виконавши кілька простих кроків. Одним з найбільш ефективних методів виконання цього завдання є розміщення файлу .htaccess у кореневому каталозі вашого домену. Цей файл спрямовує сканери належним чином для обробки запитів вашого сервера. Люди, що використовують сервер Apache, можуть запускати деякі команди, щоб зробити це коригування. Дуже важливо керувати цим процесом. Знищення всього сайту дуже простий під час роботи кодів.

Розширені спам-фільтри можуть допомогти у видаленні спаму реферерів. У обліковому записі Google Analytics ви можете використовувати цю функцію в меню адміністратора. Крім того, ви зможете додавати власні фільтри до інструмента. Ці фільтри можуть блокувати трафік, що надходить з певного домену. Також можна запобігти трафіку за допомогою IP-адреси. Безпечний постачальник послуг електронної пошти може допомогти виявити деякі спам-атаки, спрямовані на облікові записи користувачів користувача .

Висновок

Спам-реферал може зменшити точність інформації у вашому обліковому записі Google Analytics. Дуже важливо видалити трафік спаму під час направлення, оскільки ці підроблені результати можуть призвести до втрати ресурсів. Крім того, цей трафік змушує людей приймати неправильні рішення стосовно того, як працює інтернет-маркетингова кампанія . Важливо, щоб кожна компанія чи компанія мали справу зі спамом-рефералом. Деякі ідеї, які ви можете використати для усунення спаму рефералів, містяться в цьому посібнику Source .

November 29, 2017