Back to Question Center
0

Semalt: Маркетинг електронної пошти без методів "Back Hat"

1 answers:

Важливо уникати перетину чорної капелюшки, коли мова заходить про маркетинг електронної пошти. Деякі спеціалісти з SEO встановили умови, як це зробити, тоді як інші недосвідчені маркетологи SEO навіть не знають, як перевести свій бізнес на новий рівень. Ось п'ять пунктів, запропонованих Ігорем Гаманенком, Semalt Керуючим успіху клієнтів, які ви повинні мати на увазі, щоб забезпечити вашу безпеку в Інтернеті.

Уникайте Craigslist:

Необхідно уникати craigslist, якщо ви хочете досягти успіху в Інтернеті. Craigslist є привабливою ціллю для спеціалістів з SEO та маркетингу електронної пошти, але у них є команда юристів, які можуть тягнути вас до суду, якщо ви виявите, що вони беруть участь у деяких незаконних діях.

До тих пір, поки ви зможете генерувати мільйони підтверджених облікових записів і мати багато IP-адрес, ви ніколи не повинні кидати виклик craigslist тому, що вони можуть повідомити вас про пошукові системи . Ви повинні бути щасливими, якщо ви покращили рейтинг свого сайту без участі в деяких незаконних діях.

позбутися анонімних людей

Анонімна людина може пошкодити вашу репутацію в Інтернеті. Під час здійснення маркетингу електронної пошти ви повинні уникати їх і заблокувати їх IP-адреси якомога швидше. електронні листи, оскільки вони там, щоб викрасти вашу особисту інформацію та знищити профілі вашої соціальної мережі .

Зніміть з берега радіолокатор

Не можна було б сказати, що заклик до відправки безлічі електронних листів із невідомих серверів або країн, як Індія чи Росія, може створювати для вас проблеми. Саме тому ви не повинні використовувати IP-адреси цих країн під час надсилання електронних повідомлень своїм клієнтам або великому списку людей. Ви повинні взяти з берега з радара, приховуючи свою IP-адресу, щоб ніхто не міг обдурити вас або шантажу вас будь-яким способом.

Дуже патетична тупість (VPS)

Відмінно використовувати сервер VPS або виділений сервер на основі ваших вимог. Практично всі люди, що займаються маркетингом ділових і соціальних мереж, а також цифрові маркетологи, використовують VPS або виділені сервери під час надсилання електронних листів з рекламних причин. Якщо ви один з них, ви не повинні входити в маркетинг електронної пошти чорної капелюшки, оскільки це створює проблеми для вас та вашого бізнесу в Інтернеті.

Висновок

Ви ніколи не повинні забувати, що маркетинг електронної пошти чорної капелюшки працює лише кілька днів. Але з цим ви не можете генерувати будь-яких потенційних клієнтів і не можете заробити багато чого з вашого бізнесу в Інтернеті. Методи маркетингу електронної пошти чорної капелюшки не є надійними і не можуть гарантувати успіх. Ось чому ви повинні приділяти максимум уваги маркетингу білих капелюхів та навичкам соціальних медіа. Це займе деякий час, але результати фантастичні і на все життя. Для малого та великого бізнесу обов'язково вибирати білі методи, і ви ніколи не повинні перетинати лінію чорної шапки, якщо не хочете отримувати покарання в Інтернеті Source .

November 29, 2017