Back to Question Center
0

Semalt надає поетапну інструкцію щодо усунення спаму Google Analytics

1 answers:

Існує загальна занепокоєність щодо спаму трафіку, що з'являється в Google Analytics. У наступній статті Макс Белл, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , розповідає про те, що стосується спаму трафіку, про те, що це означає для вашого сайту, та про дії, які можна вжити для вирішення проблеми.

спам Google Analytics

Спам-реферер з'являється в розділі "Реферали" та "Перегляд сторінки" в Google Analytics. Це залежить від типу спаму, спрямованого на ваш сайт. Вони не репрезентують фактичні відвідування людей, і їх легко помітити, оскільки вони використовують підозрілі URL-адреси. Спам, який з'являється у вашій аналітиці, буде мати одну з двох форм:

  • Spam Referrer Ghost - commercial property appraisal values. Протокол вимірювання є лайкою у функціях Google Analytics, що дозволяє розробникам захоплювати активність користувачів у режимі офлайн або в нових середовищах сайту. Тому розробники можуть надсилати інформацію в ГА безпосередньо без відвідування сайту. Стає неможливим блокувати реферери примару, використовуючи файл .htaccess, оскільки вони фізично не мають доступу до сайту. Файл .htaccess - це метод, який використовується для видалення окремих доменів, що використовуються для відвідування сайту. Найкращий спосіб видалення реферерів примар - фільтрувати їх у Google Analytics, щоб вони відображали дані з дійсних імен хостів.
  • Реферал-спам на гусеничному хостингу Це переважно робота ботів, які відвідують сайт, порушують правила, встановлені у файлі robots.txt, і входять до звітів Google Analytics як частину трафіку. Ці боти відвідують сайт повсякденно протягом короткого проміжку, що, як наслідок, призводить до нереалістичних вершин та долин у трафіку. Для цього типу спаму ви можете використовувати файл .htaccess, щоб заблокувати конкретні домени ботів. Також можна скористатись методом фільтра, щоб виключити певні джерела перенаправлень у звітах GA.

Який сенс це зробити?

Точка ботів, що відвідують сайт повторюється, - це показати в звітах GA. Їх головна мета полягає в тому, щоб їх домени з'являлися у списку реферерів. Коли ці посилання з'являються у звіті, вони викликають цікавість власника, бажаючи зрозуміти, чому вони приносять стільки трафіку. Відразу ж ви натискаєте посилання, яке ви записуєте як відвідувач на своєму сайті. Експерти радять власникам веб-сайтів не натискати на незнайомі посилання, оскільки вони також можуть виступати посередниками для комп'ютерних вірусів.

Негативні наслідки трафіку спаму на сайті

Спам-трафік не має значного негативного впливу на сайт. Для рефералів Ghost вони ніколи навіть не потрапляють на веб-сайт, щоб боти були на місці. статистику звітів. Спам-трафік буде хмарно переглядати маркетолог як специфіку сайту, такі як тенденції відвідувача щодо якості вмісту, як вони взаємодіють з ним, найкращі способи їх залучення .

Спам-трафік також вплине на показники відмов, коли вони повертають 100% показник відмов, що робить його вищим, ніж це може бути насправді. Тим не менш, це не вплине на ваш загальний рейтинг на сторінці результатів пошуку, оскільки Google не враховує жодної з даних Google Analytics, оскільки вони визначають рейтинг.

Чи існують переваги, накопичені на сайті, від трафіку спаму?

Немає ніякої вигоди, що спам-трафік приносить на веб-сайт або в Analytics в цілому, якщо ви не хочете бачити перебільшення збільшення переглядів сторінок.

Як позбутися трафіку спаму

Почніть із створення нового "Погляду" в Google Analytics, щоб переконатися, що ви не відфільтруєте фактичний трафік. Завжди маєте оригінальний вигляд, щоб виступати як джерело необроблених даних, а також резервне копіювання у випадку, якщо щось не так. Натисніть вкладку "Перегляд" у розділі "Адміністратор" у своєму профілі. З'явиться спадне меню та "Створити перегляд". Додайте веб-сайт, відповідний часовий пояс і повне створення нового представлення даних. Клацніть на "Головна", щоб вибрати представлення, яке ви хочете застосувати до фільтра.

Наступним кроком буде визначення того, які імена хостів дійсні, і ті, які не є. Ви можете зробити це, вибравши зі списку, до якого можна отримати доступ з оригінального вигляду. Дотримуйтесь послідовності (Аудиторія> Технологія> Мережа> Назва вузла).

Настав час створити новий фільтр для рефералів Ghost. Виберіть щойно створений вид і виберіть "Фільтри", де з'явиться запит на додавання нового. Надайте новому фільтру назву та переконайтеся, що вона "Користувацька". Установіть прапорець "Включити" та виберіть "Ім'я хоста" зі спадного меню в полі "Поля фільтра". Вставте всі ваші дійсні імена хоста в шаблон фільтра, розділений | без будь-якого простору. * Перед будь-яким доменом слід допомогти вловлювати будь-які субдомени в ньому. Натисніть "Зберегти та вийти" .

Для рефералів сканера створіть власний фільтр та виберіть "Виключити". Виберіть "Джерело кампанії" в полі "Поле фільтра". "Шаблон фільтра" повинен містити список ідентифікованих спаменних доменів .

Нарешті, потрібно видалити трафік з хороших ботів, таких як бот Google, оскільки його діяльність на сайті також може відображатися в трафіку Analytics. Під новою точкою створення створіть параметри, де є нижня частина, щоб відфільтрувати всіх відомих ботів і павуків. Поставте прапорець, і ви налаштуєтесь піти.

November 29, 2017