Back to Question Center
0

Semalt - 3 причини, чому ваш вміст може зменшити ваші рейтинги

1 answers:

Якщо ви вважаєте, що ви зробили все правильно, ви можете бути неправильними, оскільки завжди є щось для вдосконалення. Вам потрібно багато чого навчитися про те, як рекламувати свою продукцію в Інтернеті, дізнатись про деякі цінності компанії та маркетингову тактику. З усім навчальним процесом, як зробити це, щоб полірувати ваш вміст і отримати його на ринок краще!

Олівер Кінг, провідний професіонал Semalt , розповів про трьох причин, через які ваш вміст потіснив.

1. Ви дуже любите себе

Приємно милуватися і цінувати ваші зусилля, але насолоджуватися багатьма може викликати проблеми для вас - insect storage box. Клієнти ніколи не піклуються про вашу ідентичність або фонове зображення. Для них важливо, наскільки добре для них є продукт або послуга, і як він може вирішити свої проблеми. Якщо ви написали контент для себе, є ймовірність того, що ви не отримаєте жодних продажів. Переконайтеся, що ваш вміст відповідає оцінці та висвітлює очікування ваших читачів, перетворюючи їх на щасливих клієнтів. Ви повинні зосередити увагу на створенні вмісту та статей на користь вашої аудиторії, і якщо ви створите його самостійно, швидше за все, ви зникнете з бізнесу. Ви повинні взяти на себе свою аудиторію та піклуватися про свій смак, а не до особистих інтересів і замалень. Напишіть на теми, які в значній мірі узгоджуються з вашими послугами та продуктами, надаючи читачам корисну інформацію про ваш бренд..

2. Ви пишете вміст для себе, а не для своєї аудиторії.

Однією з головних недоліків входження в бренд є те, що більшість людей пишуть контент для себе, а не для своїх читачів. Ваше завдання полягає у тому, щоб написати вміст для своєї аудиторії, переконавшись у тому, що він висвітлює їх очікування. Ви повинні пам'ятати про одне: "Я не мій клієнт". Переконайтеся, що вміст, який ви пишете, не для особистого задоволення, а для аудиторії. Велика кількість контент-розробників та маркетологів створюють для себе статті та набирають велику кількість ключових слів - вони піднімають порядок денний у горлі своїх клієнтів, вважаючи, що вони будуть смакуватись так само. Ви повинні думати з коробки, якщо хочете досягти успіху, і не повинні намагатися розмити вашу аудиторію.

3. Виробництво контенту запором

Це одна з основних помилок, які ми робимо. Блогери та автори вмісту вважають, що виробництво контенту марно, але це не так. Я бачив багато людей, що пишуть статті, і хочуть перетворити свої $ 100 на $ 1500 протягом декількох днів, що просто неможливо для когось. Бідні письменники вмісту навіть готові писати ваші статті на цілих 2 доларів за штуку. Через кілька тижнів або місяців ви зрозумієте, що ваші зусилля виявилися безрезультатними, оскільки вміст вашого веб-сайту не є привабливим та інформативним для читачів.

Блоги та веб-сайти мають бути корисними та привабливими, і ви не повинні шкодити вашій репутації низькоякісним контентом. На закінчення, ви повинні намагатися писати привабливі статті і не бути егоїстичними в цьому відношенні. Ви не повинні витрачати свій час і гроші на недосвідчених письменників і намагатися писати все самостійно. Ви повинні говорити про те, як виправити проблеми, говорити про смішні речі та висловлювати заперечення щодо того, як здійснюється маркетинг .

November 29, 2017