Back to Question Center
0

Semalt - Виключення спаму переспрямування з вашої служби Google Analytics

1 answers:

Розуміння та аналізування того, звідки трапляється ваш трафік, є надзвичайно важливим, коли йдеться про оптимізацію пошукової системи . Як власник веб-сайту, також важливо правильно тлумачити вашу Google Analytics, щоб уникнути неправильних бізнес-рішень. Власники малого бізнесу ставлять під сумнів питання про фальшивий спам-переспрямування, що є великою проблемою, яка поставила під загрозу Інтернет-маркетологи.

Як власник веб-сайту електронної комерції, Google Analytics - це інструмент, який ви завжди повинні використовувати - dell laptop computer rental. Google Analytics надає маркетологам можливість відстежувати та аналізувати свої звіти про ГА. Вебмайстри та компанії з оптимізації пошукової системи вважають, що спам-реферал та небажаний трафік є проблемою, яку потрібно вирішити.

Ник Чайковський, провідний спеціаліст із цифрових служб Semalt , розглядає методи, які працюють над фільтрацією спаму рефералів та фальшивим спамом у вашому ГА.

Блокувальник спам-аналітики

Це один з найкращих плагінів WordPress, які працюють для перенаправлення спаму та ботів, щоб блокувати їх від крадіжок на ваш веб-сайт. В кінцевому підсумку, блокування спам-підробки від вашої служби Google Analytics призводить до захисту ваших даних від перекосів .

Інструмент SpamScape

SpamScape - це інструмент оптимізації пошукової системи, розроблений для фільтрації небажаного трафіку, ботів та підроблених спаму. Інструмент буде працювати над доставкою автоматично створених статистичних даних .

Що потрібно знати про спам-реферал

Спам-реферер працює над тим, щоб збільшити трафік і зробити його вигляд справжньої. Спамери та атакуючі користувачі використовують переваги реферера для збільшення трафіку на шкідливі сторінки та сайти. Спамери перекочують ваші дані, змінюючи заголовок та створення кілька запитів, де змінена URL-адреса стає видимою у ваших даних Google Analytics .

Вплив ботів на звіти GA

Пошукова система Google використовує ботів для індексування веб-сайтів. Проте, автоматичні скрипти та коди (боти) можуть використовуватися зловмисними цілями, такими як розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, збільшення підробленого трафіку на певний веб-сайт та зняття адрес електронної пошти онлайнових користувачів.

Спамботи, як відомо, створюють фальшивий спам, реферал-спам та фальшиві електронні листи. На думку фахівців з інформаційних технологій, спам-реферал може негативно вплинути на ваші записи конверсій, накладати звіти на GA і впливати на трафік на ваш веб-сайт. Тим не менш, Google діяв на підробку спаму та спаму реферерів, оскільки вніс процедурний посібник про те, як "відомі боти та павуки" можуть бути виключені з Google Analytics .

Що потрібно знати про трафік переходу примара

Глобальний трафік рефералів Ghost працює, впливаючи на дані в Google Analytics, але не вражає ваш веб-сайт. Практично боти сильно відрізняються від спрямованого трафіку привидів. Примарний трафік рефералів надсилає підроблені події та перекошує ваш звичайний пошук у Google Analytics.

Як реферал спам і фальшивий спам впливає на вашу кампанію в пошукових системах

Реферал-спам створює великі виклики для веб-сайтів електронної комерції та маркетингових консультантів, що виконують SEO. Фальшивий спам впливає на дані Google Analytics на сайтах, завдяки чому власники компаній виконують завдання, що ставлять під загрозу свої кампанії. Реферал-спам - це методика SEO, яка використовується як комбінація клавіш для отримання рейтингу спамерів.

Сьогодні реферал-спам використовується для заподіяння шкоди веб-сайтам, які добре працюють у маркетинговій галузі, шляхом надсилання небажаного трафіку на сайт. Однак не рекомендується відстежувати спам-реферал, оскільки вони містять високий рівень шкідливих програм і вірусів.

Реферал-спам, фальшивий спам і трафік з бота впливають на слабкі веб-сайти та сайти, які не повністю налаштовані. Щоб захистити веб-сайт електронної комерції від підроблених спаму, регулярно оновлюйте плагіни, програмне забезпечення та сервери вашого сайту. Завжди пильнуйте, з ким ви приєднуєтеся, щоб уникнути зловмисників, спамерів та рефералів спаму .

November 29, 2017