Back to Question Center
0

Semalt: Не змушуйте Google ненавидіти свій сайт

1 answers:

Джек Міллер, Джек Міллер, менеджер з успішних клієнтів Semalt , попереджає, що Google може зникнути ваш блог або веб-сайт із результатів пошуку, якщо ви спробуєте обманути його низькоякісним трафіком або заповненням ключових слів. Наприклад, якщо ви генеруєте багато трафіку на свій веб-сайт і воно постійно росте на кількох посадах, Google буде сповіщений про це, і всі публікації та сторінки вашого сайту зрештою зникнуть з результатів пошуку. І гірше те, що ви ніколи не будете попереджені про це. Ви просто втратите інформацію в Інтернеті, і репутація вашого веб-сайту може бути зруйнована - ray ban de veludo azul.

Посилання на покупки

Якщо ви коли-небудь купували посилання від когось або так званої авторитетної компанії SEO, існує ймовірність того, що Google покарає ваш сайт. Якщо ви створюєте сотні тисяч посилань і намагаєтеся прийти на першу сторінку, ви ніколи не зможете досягти бажаних результатів. Компанія Google вважає, що купівля посилань є практикою SEO в чорній шапці, а всі інші пошукові системи називають це спамом. Неповажні сайти та профілі соціальних мереж пропонують платні посилання, які не підходять ні до чого. Отже, ви ніколи не повинні йти з будь-якими з цих варіантів.

Приєднання до каталогу Неправильного зв'язку

Якщо ви приєдналися до неправильних каталогів посилань, ви повинні видалити себе з них якомога швидше. Дуже багато каталогів розміщують вашу URL-адресу хаотично, і саме це Google не любить найбільше..Пошукові машини вважають більшість каталогів низькоякісним спамом, тому ви ніколи не повинні вибирати їх і шукати тільки каталогів якості. Matt Cutts від Google стверджує, що каталоги посилань є одним з найбільш неправильно зрозумілих і непарних частин SEO .

Стаття з маркетингу

Якщо ви не чули про маркетинг статті, дозвольте мені сказати вам, що це було протягом багатьох років. Ідея полягає у написанні статей, обертанні його різних версій та невеликих коригуваннях до слів. Тоді блогери подають ці статті на різні сайти для зворотних посилань. Однак авторитетні веб-сайти та підприємства не використовують цей варіант. Якщо ви вважаєте, що стаття бази або E-Zine може принести вам якісні результати, ви робите значну помилку і може побачити ваш веб-сайт втрачено в результатах пошукової системи .

Набір ключевих фрагментів

Можна з упевненістю сказати, що наповнення ключових слів не є привабливим для веб-сайту за будь-яку ціну. Якщо ви використовуєте багато ключових слів та фраз в одному абзаці, Google скоро скоротить ваш рейтинг і може пошкодити репутацію вашого сайту. Наповнення ключових слів означає, що у вашому вмісті все більше і більше використовується багато ключових слів, і якщо ви сподіваєтесь, що це дасть вам хороший рейтинг, це нічим не принесе вам користі.

Неприродний текст прив'язки

Головним завданням Google є позбавлення від неприродного текстового прив'язки. Якщо ви нічого про це не знаєте, дозвольте мені сказати вам, що текстові тексти переходять до тексту всередині певної посилання. Він призначений для створення посилань на веб-сайті. Google нещодавно оновив свій алгоритм, а неприродні текстові прив'язки тепер розглядаються як спам .

Розбиті посилання

Ви завжди повинні перевіряти свій веб-сайт на наявність непрацюючих посилань та коректувати коди HTML. Повторіть цей процес тричі на тиждень, щоб переконатися, що ваш сайт відповідає політиці Google. Пошукова система не сприймає веб-сайти з розбитими або марними посиланнями, тому ніколи не варто йти з цим за будь-яку ціну.

November 29, 2017