Back to Question Center
0

Semalt: Нові технології заощаджують мільйони життів

1 answers:

Росс Барбер, менеджер зі зв'язків з клієнтами Semalt , збирається поділитися вражаючою історією того, як ЮНІСЕФ допомагав молоді використати найновішу платформу СМС під назвою U-Report .

Люди часто вважають ЮНІСЕФ відповідальним за потреби дітей, оскільки ця організація зберегла незліченну кількість молоді. Зокрема, вона продовжує доводити себе у своїй швидкій реакції на ураган Ірма. Поряд із U-Report, платформою SMS з оптимізацією зображення, вони ефективно передавали інформацію та правила безпеки потенційним жертвам. Хоча це просто проста історія, і це досить чудово.

Запит про негайні дії

2 вересня офіси ЮНІСЕФ з Латинської Америки та Карибського басейну підтримували зв'язки з експертами з Глобального інноваційного центру ЮНІСЕФ. Причиною цього було запуск U-Report у Карибському морі та його просування через Facebook, як реакція на оновлення траєкторії урагану Ірма.

Зручний спосіб зв'язку

Нова комунікаційна платформа під назвою U-Report використовує технологію SMS або текстових повідомлень, що поставляється з оптимізацією зображень, для зручного збирання та розповсюдження важливої, життєво важливої ​​інформації для молоді. Крім того, програма діє як засіб для виклику своїх неприємностей та запиту на допомогу. Таким чином, U-Report дійсно вважається революційним нововведенням для благополуччя людей..

У минулому U-Report був використаний для запобігання поширенню летального вірусу Ebola в Ліберії ще в 2014 році. За допомогою програми ЮНІСЕФ та союзні установи можуть надсилати опитування для виявлення проблем, які люди відчувають і діляться з ними будь-якими доступна інформація та інструкції з збереження життя.

Єдиний джерело інформації

З 10,5 мільйона дітей, які проживають у країнах, які стикаються з ураганом Ірма, близько половини з них зазначили, що U-Report є єдиним джерелом інформації та рекомендацій з безпеки. Поки шторм проходить, ЮНІСЕФ продовжує використовувати платформу для збору інформації про місця розташування молоді, яка потребує допомоги. Після цього ЮНІСЕФ може почати використовувати відповіді, які задовольняють потреби потерпілого.

Вхідні матеріали з Копенгагена

Відповідно до нужденного, відділ поставок ЮНІСЕФ, розташований в Копенгагені, починає діяти. Маючи найбільший в світі склад, вони здатні надавати гуманітарну допомогу жертвам. Тепер вони розпочали постачання упаковки та завантаження в літаки.

Надія ніколи не загине

За допомогою своєї SMS-платформи, U-Report, ЮНІСЕФ вдалося швидко реагувати на майбутню катастрофу, одночасно надаючи молоді комунікації та джерело інформації. Завдяки U-Report, завдяки технології текстових повідомлень та оптимізації зображень, інструкції з техніки безпеки швидко поширилися серед десяти з половиною мільйонів молодих людей, які стикаються з ураганом, заощаджуючи незліченну кількість життя. Зараз ЮНІСЕФ надсилає постраждалим продовольчі товари та інші товари для допомоги. В цілому, надія не вимирає, поки люди залишаються активними, допомагаючи іншим Source .

November 29, 2017