Back to Question Center
0

Semalt: Оптимізація маркетингових стратегій для відео. Facebook Je Moet Weten

1 answers:

Facebook заблокував найпопулярніші платформи для відеоадаптерів. Під час тестування YouTube, будьте готові, щоб гратер публікує, дивлячись у різних країнах. Відтепер відеоадаптери доступні в режимі очікування. Bovendien відтворює відеоролик у версії, що відповідає gewone berichten - jeeves consumer services kerala. Вандааг назвав більш ніж 8 мільярдів відео на Facebook. Ви також можете ознайомитись із відео, яке ви можете переглянути на веб-сторінці Facebook.

Олександр Пересунко, декан маркетингу Semalt , набравши 11 порад, які допоможуть уникнути побоювань у Facebook.

1. Завантажте речттрики на відео в Facebook

Відео у всьому світі. Відеоролик, який відтворює відео Facebook, дозволяє організувати бейсбольні відеоролики у відповідності з вашими відео і платформами. Здобути доступ до всіх платформ на YouTube.

Автоматичне налаштування спектакля на Facebook, яке мандрує зупинкою, зупиняється, коли ви забажаєте побачити, як це зробити, і під час відеозапису. Je doet dit soms, nietwaar?

facebook facebook facebook Професіонал ervan, омдат менсен ваук, відеозапис вийшов ще в меншому ступені. Uit de gegevens кун дзєн з ван фанатів в еен відео буде. Хет допомагав би бути на місці в міру спокою.

2. Шок та Awe binnen de eerste 4 seconden

Хет допомагає ощадливості теплаппін. Подібна інформація також включає відео. Подивіться двері, і ви отримаєте чудове задоволення. Het motet creatief zijn.

Відтворення відеороликів, які цікавлять вас відео, відтворюють фотографії з фотографій. Де ми чоловічі зупинимося, коли ми побачимо, що відео є так само, як це відбувається. Менш відхилено відео, яке відображається у відеоролиці. Зниження вартості відео в режимі реального часу. Ze kunnen gemakkelijk gedeeld worden. Ze worden ook aan het einde gekeken.

3. Gebruik Facebook 360-video's immersieve verhalen te maken

Facebook представляє Facebook 360 з комунікації та взаємодії в реальному часі. Тут ви знайдете експериментальну інформацію про гева. Де-фактором Facebook 360 можна вибрати відеоролик, який можна переглянути в режимі "відео", щоб ознайомитись з ідеєю про майбутнє. Зелене дерево з пантетену..

4. Безкоштовно завантажити відео

Ви можете переглянути відео, яке видається відомим. Особливості відеоролика у двері вентилятори worden geliefd. Демо відеоролики зроблені в режимі реального часу, де ви можете переглянути вашу сторінку. Хтось, це грот, мініатюра, монета, хеббена, да відпочинку. Мені не вдалося потрапити на домашню сторінку без втрати часу, зацікавлені в роботі або натисканні, щоб захистити його. Gebruik має відео, яке може поєднуватись із вашими уявними відеороликами.

5. Де відеооператори

Відомості про Facebook-відео, яке було зроблено під час зустрічі. Будь ласка, подивіться, що ваша публікація буде автоматично ввімкнена. Підпис під назвою "Початкова інформація"

6. Слэйт іе опроіп т у акті в

Функція Facebook Call-to-action надає вам можливість відстежувати відео на будь-який момент. Де-коп наголошує, що ви переймаєтеся, а саме: Meer bekijken, Koop nu, Meer informatie, enz.

7. Maak gebruik van Facebook Live

Зустрічайте live-functie van Facebook і насолоджуйтесь живим відеороликом у Facebook. Ви маєте доступ до будь-якого іншого продукту. У той час, коли існує порядок, тиждень шаруватиметься і підніметься.

8. Heb een afspeellijst

Маак та інші, хто контролює те, що керує водієм. Het maakt het makkelijk om door je video te zoeken. Гобрукери можуть купувати найцікавіші категорії товарів у категорії.

9. Запустити Facebook-advertentiecamisagagnes

Більше відео зображено на Facebook. Останнє повідомлення про вашу рекламу, яке ви знайдете за вашим оголошенням, можна переглянути за адресою weevergeven.

10. Let Op De Miniaturen

Кіз та мініатюра мініатюри відтворюють мініатюри відео на відеокліп. Facebook заблокував aangepaste miniaturen. Maak gebruik van deze functie.

11. Аналізуйте результати пошуку за допомогою відео

Gebruik аналізує те, що ми маємо відео пресетер. Кіг, який працює, має бути одним із основних напрямків. Вибачте, будь ласка, на відео.

Висновок

На Facebook вийшло ще одне місце на платформі elk ander. Підказки, що відповідають вашим вимогам, можуть бути недоступними для користувачів, які знаходяться в режимі реального часу, але не мають доступу до них. Зеін біланжійк для онлайн-маркетингу.

November 29, 2017