Back to Question Center
0

Semalt: Почніть видалити спам-реферал від Google Analytics прямо зараз

1 answers:

Багато людей знаходять дивні реферали, що з'являються у своїх звітах Google Analytics. У вас є та сама проблема? Без сумніву, багато відвідувань вашого веб-сайту є помилковими, тому що ці люди ніколи не посилаються на ваш сайт будь-якими маркетологами.

Якщо ви не розумієте, як працює Google Analytics, ви можете заплутати інформацію та повідомлення, які ви отримуєте щодня. Google Analytics організовує ваш трафік і розподіляє його на різні категорії на основі IP-адрес та ресурсів. Деякі спам-компанії деконструюють файли Google Analytics і показують хибні результати. Вони залучають неправдивий трафік на ваш веб-сайт через декілька джерел - sava eskimo s3+ test.

Джек Міллер, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , пояснює, як захистити від спаму рефералів в Google Analytics.

Видалення спаму рефералів з Google Analytics

Тупий спам-компанії отримують код UA з JavaScript вашого облікового запису Google Analytics. Потім вони вставляють цей код у сервер, прикидаючись, що надсилатимуть вам справжні візити. Як наслідок, ваші звіти починають показ фактичних візитів, які насправді не справжні .

Це погано, оскільки вони ніколи не передавали когось вашим сайтом, а відвідування, які ви отримуєте, не є законними. Іншими словами, ми можемо сказати, що ви ніколи не отримуватимете жодних підказок і не зможете продати свої товари та послуги через ці фальшиві візити. Чесно кажучи, вам слід видалити реферал-спам зі звітів Google Analytics до того, як Пошукова система забороняє і покарає ваш веб-сайт.

Компанія Google представила кілька підказок, стратегій та тактик для збереження веб-сайтів. Ви можете просто заблокувати реферал-спам і підозрілі IP-адреси, створивши фільтри. Оскільки ви не отримали справжніх візитів, спамери, ймовірно, зламають ваш сайт і руйнують ваші звіти Google Analytics. Згідно з оцінкою, понад 12 відсотків веб-сайти зазнають покарання щороку через це питання.

Створення сегментів у Google Analytics, які можуть блокувати спам-переспрямування

Ви можете створювати сегменти в обліковому записі Google Analytics, відкривши розділ Перегляду, який складається з звітів, які ви можете використовувати. Тут потрібно перейти на вкладку "Відкрити" та відкрити звіти, які потрібно редагувати або змінити. Це місце, де потрібно створити сегменти, натиснувши параметр "Створити сегмент". Не слід забувати імена всіх сегментів, щоб уникнути будь-якої плутанини в майбутньому. Після успішного створення сегментів наступним кроком буде збереження змін. Не слід закривати вікно, перш ніж зберегти всі ці зміни.

Заключні думки

Ми можемо насолоджуватися багатьма відвідуваннями щодня. Але якщо ви найняли SEO або спамерську компанію, існує ймовірність того, що вони обманюють вас тим чи іншим чином. Вони можуть вставляти підроблені плагіни та скрипти на ваш сервер, а також на WordPress. Використання їх служби є ризикованим, оскільки ваш бізнес може отримати покарання в Інтернеті.

Якщо ви хочете досягти успіху в Інтернеті, ви ніколи не повинні турбуватися про використання своїх послуг. Завжди пам'ятайте, що вони не надають вам справжніх візитів, але спрямовують спам. Фактичні відвідування будуть купувати деякі ваші продукти, а скрипти, які вони вставляють у ваш обліковий запис Google Analytics, можуть забажати ваш сайт протягом всього життя.

November 29, 2017