Back to Question Center
0

Semalt: Посібник для початківців про те, як встановити WordPress плагін

1 answers:

Це керівництво застосовується тільки до тих, хто використовує wordpress.org. Для людей, які використовують wordpress - accurate appraisals llc.com, встановлення плагінів неможливе через певні обмеження. Необхідно створити власний веб-сайт wordpress.org для використання плагінів. Є багато методів, за допомогою яких можна встановити плагін wp. Наприклад, ви можете встановити плагін WordPress, здійснивши пошук на консолі пошуку, завантаживши його або встановивши плагін wp за допомогою FTP .

Дотримуйтесь цих порад від Артема Абгаряна, провідного фахівця з Semalt , і ви будете вдалі .

1. Встановіть плагін wp за допомогою плагіна пошуку WordPress

Одним з найпростіших методів встановлення плагіна wp є пошук його на пошуковій консолі. За допомогою цього параметра ви можете отримати доступ до багатьох плагінів, які містяться в каталозі плагінів WordPress. Ви можете ввести будь-який пошуковий запит і знайти плагін, який відповідає вашим потребам. Коли ви встановлюєте це, WordPress завантажує його та встановлює для вас. Коли процес буде успішним, ви отримаєте повідомлення про підтвердження активації плагіна. Ви також можете повернутися до інсталятора плагіна.

Щоб плагін працював, ви повинні пам'ятати, що його активувати..Також важливо зазначити, що всі плагіни мають різні параметри. Це означає, що існують різні способи їх налаштування. Ці методи не будуть охоплені в цьому керівництві. Один із недоліків цього підходу полягає в тому, що ви можете встановлювати лише безкоштовні плагіни. У деяких унікальних ситуаціях може знадобитися встановити плагін, недоступний у цьому каталозі.

2. Встановіть плагін wp за допомогою завантаження плагіна адміністрування WordPress

У деяких випадках вам може знадобитися встановити платні плагіни на ваш веб-сайт wp. У цьому випадку пошукова консоль не може вам допомогти. WordPress має службу завантаження в області адміністрування, яка дозволяє встановити плагін на консолі. Вам потрібно завантажити плагін з міжнародного джерела. Після цього вам потрібно ввійти на вкладку wp-admin, перейти на плагіни та додати нову сторінку.

З цього моменту ви можете натиснути кнопку завантаження плагіна. Завантажте цей файл з вашого каталогу ПК. WordPress завантажить та встановить цей плагін для вас. Так само, як описано вище, після успішної установки ви можете активувати плагін або повернутися на сторінку плагінів. Всі параметри настроєні на дизайн плагіна.

3. Встановити WordPress плагін за допомогою FTP вручну

У деяких випадках ваш постачальник послуг веб-хостингу може мати певні обмеження на файл, що може обмежити вашу гнучкість встановлення плагіна з адміністративної області. У цьому випадку найкращим варіантом є встановлення плагіна wp за допомогою FTP. Навіть новачки можуть легко керувати FTP-менеджером. Перш за все, ви повинні завантажити та витягнути файл zip вашого плагіна на вашому комп'ютері. З цього моменту вам може знадобитися завантажити плагін на ваш хостинговий сервер wp за допомогою FTP-клієнта. Ваш WP-хостинг-провайдер може надати FTP-менеджер для вашого веб-сайту. Після того, як у менеджері FTP, ви можете додати його в каталог path / wp-content / plugins / вашого сервера.

November 29, 2017