Back to Question Center
0

Semalt пояснює, як захистити комп'ютер від вірусів, черв'яків та зомбі

1 answers:

Багато компаній з успішними сайтами електронної комерції страждають від масових втрат, коли на них нападають, наприклад, віруси зомбі. Віруси - це шкідливі комп'ютерні програми, які виконують багато небажаних завдань на комп'ютерах жертви. Подібно до злому, ці зомбі атакують вразливі системи. Віруси можуть схиляти до довіри постачальника програмного забезпечення - registrations ytb. Багато суб'єктів програмного забезпечення для вірусних атак зомбі мають погану репутацію. Пошукова оптимізація (SEO) веб-сайту може вийти з ладу, коли вірус зомбі атакує сервер. Джейсон Адлер, менеджер з успішності клієнтів Semalt , стверджує, що захист вашого комп'ютера від вірусних атак може зберігати безпеку клієнта на вашому сайті.

Спочатку віруси поширювалися через спільне використання програмного забезпечення. Деякі скрипти роблять копії себе і переходять на комп'ютери жертви. Аналогічним чином, ці сценарії будуть виконувати інші троянські програми, а також більшість вірусних атак. За допомогою старого знімного дискового сховища хакери передадуть ці віруси комп'ютерам потерпілого. Ці віруси зомбі будуть потім розмножуватися на хост-машинах. З появою Інтернету розповсюдження комп'ютерних вірусів стало настільки ж простим, як ABC. Отже, в даний час все більше і більше компаній, що працюють на веб-сайтах електронної комерції, стикаються з такими атаками, як вірус зомбі .

Віруси в комерційному полі

У деяких випадках, сайти зазнають зламу таких атак, як атаки відмов у наданні послуг на їх сервери. Такі атаки включають ряд бот-мереж, які виконують численні зловмисні дії..Ботнети - це комп'ютери зомбі з особливим дизайном, що включає особу, що імітує людей. Отже, сервер бачить відвідування веб-сайтів як законний трафік. Існують також інші методи, які люди використовують для того, щоб зробити свої веб-сайти вищим у видавцях. Ботнети можуть поставити під сумнів такі цифрові маркетингові методи та зробити компанію втратою. Наприклад, в атаці DDoS хакери розгортають мільйони ботів на сервер, що робить його нездатним керувати трафіком .

Віруси на соціальній арені

В інших випадках жертви стикаються з шкідливими нападами, що робить вміст вірусним. Віруси стають невід'ємною частиною суспільства, оскільки деякі компанії все ще використовують їх для виконання деяких своїх завдань. В інших випадках веб-майстри та фахівці з комп'ютерної техніки заохочують користувачів встановлювати спеціальні програми, такі як антивірусне програмне забезпечення. Це програмне забезпечення допомагає видалити численні аспекти всього веб-розробки. Вони також допомагають комп'ютерам залишатися в безпеці від деяких з цих атак. Хакери можуть також вводити віруси в сервер або хмари більшості комп'ютерів. Вони можуть зробити веб-сайти працювати в умовах витоку цінної інформації .

Висновок

Кожен бізнес електронної комерції повинен працювати за деякими спеціальними заходами безпеки. Існує багато форм вразливостей навколо комп'ютерів та серверів. Дані можуть протікати на будь-якому етапі його обробки. Великі компанії інвестують великі кошти у розробку власного антишпигунського програмного забезпечення. В інших випадках люди платять за антивірусні програми для посилення цієї безпеки. Проте, віруси стають дедалі складнішими. Кожен день хакери та інші фахівці розробляють подвиги, які підривають безпеку використання веб-сайту. Є безліч безкоштовних інструментів, які більшість людей можуть отримати доступ до цих людей та використовувати їх. Ви можете використовувати це керівництво для захисту комп'ютерів від вірусів, хробаків та зомбі.

November 29, 2017