Back to Question Center
0

Semalt: приклад закону про захист від спаму, який може коштувати 10 мільйонів доларів США у Канаді

1 answers:

Канада прийняла анти-спамське законодавство на День Канади в 2014 році. Власникам бізнесу зараз виплачується штраф у розмірі 10 мільйонів доларів США за недотримання закону. Для окремих відправників спаму комісія становить 1 мільйон доларів США - free vps remote desktop.

Законодавчий орган ухвалив закон у 2010 році, і тільки до 2014 року вони втілили в дію. Закон дав усім власникам бізнесу трирічний перехідний період до липня 2017 року. Для всіх інтернет-маркетологів було достатньо часу переглянути існуючу практику та порівняти їх з новими правилами, встановленими канадським урядом, або отримати чітке згоду від фізичних осіб вони служили.

Олівер Кінг, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , підготував короткий зміст того, що стосується положень нового закону та їх наслідків для інтернет-маркетингу.

1. Ніколи не надсилайте електронні повідомлення людям, які не просили їх

Законодавство про захист від спаму заявляє, що ні за яких обставин особи та компанії не повинні надсилати електронні листи на особисті електронні адреси, мобільні телефони, облікові записи в соціальних мережах або смартфони без дозволу власника. Якщо одержувач не має ділового партнерства з відправником, всі контактні дані повинні складатися з людей, які вибрали його. Це вимагає, щоб компанії відмовилися від будівництва автоматизованого списку розсилки. Рішення може бути проблематичним, якщо список електронних адрес буде купуватися або придбаний від третьої сторони, особа не надає чіткого дозволу на показ у списку, а якщо компанія не змогла підтвердити, що контакт є активним.

2..Не змінюйте та не пересилайте повідомлення та його дані передачі в інше місце призначення

Закон передбачає, що адресат електронної пошти може змінюватися лише тоді, коли приймач погоджується на це. Одне сприйняте значення означатиме, що ви не можете включити третьої сторони (від імені іншої людини) у відправлення повідомлення або обробки будь-якої відповіді на нього. Ще одне пояснення полягає в тому, що для запобігання фішинговим атакам або поштовому злому, де повідомлення про злому людей перехоплюють повідомлення, перш ніж вони потраплять до своїх призначених одержувачів, вони зможуть вилучати конфіденційну інформацію від них.

3. Не встановлюйте жодної комп'ютерної програми на комп'ютер іншої людини без їхніх знань

Це перешкоджало компаніям використовувати свої електронні повідомлення як шляхи, з яких вони могли вставляти та встановлювати програми на своїх комп'ютерах після відкриття електронних листів. Законодавство не розрізняє шпигунське програмне забезпечення, шкідливе програмне забезпечення чи законне програмне забезпечення. Таким чином, всі відправники повинні зробити призначення програмного забезпечення, включеного до цих повідомлень, відомим отримувачу.

4. Утримайтеся від введення в оману подань в Інтернеті або для будь-якої реклами

Закон забезпечує чесність у всіх маркетингових стратегіях. Неправдиві оголошення або ті, що містять неправдиву інформацію, є прямим порушенням закону.

5. Не збирайте жодних адрес чи особистої інформації без дозволу

Використання автоматизованого процесу збирання відомостей будь-якої людини прямо суперечить Кримінальному кодексу Канади. Вони також не можуть використовувати будь-яку зібрану адресу за допомогою методу для надсилання електронних повідомлень, призначених для їх продажу.

6. Майте спосіб підтвердити згоду, а також вихід для контактів

Закон також надає маркетологам можливість захищати свої поштові кампанії, маючи докази того, що хтось згоден погодився бути в їх списку розсилки.

Висновок

Дизайн нового правила мав нагадувати маркетологам, що вони повинні ставитися до своїх одержувачів із повагою. З великим потоком електронних повідомлень, що надсилаються кожен день, Канада тільки бажає, щоб найбільш релевантні користувачі досягли своїх одержувачів.

November 29, 2017