Back to Question Center
0

Semalt розкриває керівництво по вилученню фальшивого трафіку з вашого сайту

1 answers:

Реферал-спам - це продукт спам-оголошень, який безпосередньо передає підроблене трафік до Google Analytics, таким чином, відображається у згенерованих звітах про трафік. Потрібно вжити заходів для видалення спаму з рефералів, якщо ви знайдете їх у звітах GA, щоб отримати точну статистику для цього сайту.

Артем Абгарян, старший менеджер з успіху клієнтів Digital Services Semalt, поділяє тут деякі практичні питання.

Що таке бот?

Боти - це програми, розроблені для виконання завдань неодноразово швидко і точно. Боти були спочатку призначені для індексації сторінок в Інтернеті пошукових систем . Люди з шкідливим наміром прийняли використання ботів протягом багатьох років, щоб допомогти їм створити шахрайство за допомогою кліків, передавати вміст сайту, розповсюджувати шкідливе програмне забезпечення, накопичувати електронні адреси та завищувати трафік сайту - türk patent sorgulama.

Безпечні та зловмисні боти

Прикладом хорошого бота є робот Google, який сканує та індексує сторінки для користувачів. Пошукові боти не запускаються JavaScript (більшість з них). Тим не менше, ті, хто його використовують, опиняються в звітах GA, які можуть поставити під загрозу показові показники. Якщо вони не запускають JavaScript, то вони не впливають на звіти, однак відображаються в журналах серверів, незважаючи на це. Однак вони можуть впливати на швидкість завантаження, оскільки вони використовують ресурси сервера. Безпечні боти дотримуються директив, що містяться в robots.txt. З іншого боку, зловмисні боти впроваджують різні стратегії, щоб перевизначити ці правила.

Спам-боти

Їх основна мета полягає в тому, щоб відвідати якомога більше веб-сайтів, а також відправляти спам з заголовками сторонніх реферерів, щоб уникнути виявлення. Підроблений заголовок реферера вставляє посилання на перенаправлення на сайт, який вони хочуть рекламувати..HTTP-запити від такого бота з'являються в журналах сервера та індексуються Google. Він діє як зворотний зв'язок із сайтом, коли він з'являється в журналі сервера. Google внесла зміни до своїх алгоритмів, щоб не індексувати дані з журналів серверів, тим самим перешкоджаючи зусиллям розробників спабамот. Сценічні бот-коди, що працюють на JavaScript, можуть пройти повз фільтр GA, тому вони відображаються у звітах.

Ботнет

Ботнети складаються з декількох заражених комп'ютерів для формування мережі, керованої спамером. Він використовує різні IP-адреси для атаки на один веб-сайт. Чим більший ботнет, тим вище рівень успішності інфільтрації. Трафік з бот-туту виглядає як прямий трафік, оскільки він поставляється з іншого комп'ютера, що ускладнює його виявлення. Блокування одного, не буде мати значного впливу, як інше займає своє місце.

Шкідливі спам-боти

Їх основна мета полягає в тому, щоб залучити комп'ютер до частини ботнету шляхом зараження шкідливим програмним забезпеченням. Комп'ютер потім використовується для розповсюдження того самого шкідливого програмного забезпечення на інші комп'ютери. Блокування ботнету може заважати вхідному трафіку від фактичних відвідувачів. Підозрілі переадресації з звіту про трафік рефералів переважно призводять до таких веб-сайтів, що заражають шкідливе програмне забезпечення. Уникайте натискання таких посилань, якщо не встановлено ефективне антивірусне програмне забезпечення або окремий комп'ютер.

Smart Spam Bots

Ці веб-сайти надсилають трафік до Google Analytics, використовуючи код відстеження разом із ідентифікатором сайту. Вони також містять підроблені реферери у звіті про трафік, які можуть не підозрювати. Їх діяльність ніколи не відображається в журналах сервера, і їх блокування неможливо, оскільки вони спрямовують дані безпосередньо в інструмент аналітики. Люди, які не використовують Менеджери тегів Google, мають свій код відстеження на своєму сайті, який діє як ідентифікатор веб-ресурсу. Менеджер тегів Google - це ефективний інструмент для видалення спаму рефералів у цьому випадку. Спамботи в основному атакують сайти, що містять вразливі місця в вихідному коді або ті, що мають обмежені показники безпеки.

Визначення джерел спаму

Перейдіть до звітів про трафік Google та використовуйте показники відмов як елемент сортування в порядку зменшення. Той, хто має 100% або 0% показників відмов, повинен підозрювати спам. Крім того, існує вичерпний список вже сформованих спамерів, з якими ви можете порівнювати, без проведення ручного аналізу. Наступним кроком буде заблокувати їх.

Не забудьте створити позначку на графіку звіту, де пояснюється, де в той час був вибух трафіку..

1. Використовуйте двигун перезапису файлу .htaccess та використовуйте можливості Spambot, щоб видалити спам-реферал, внесені зміни. Якщо ви впевнені щодо IP-адреси, яку використовує спамбот, додайте його в код і закрийте його. Можливість може бути використана для блокування діапазонів IP-адреси. Зробіть це, лише якщо ви впевнені, що спамбот використовує кілька IP-адрес для виконання окремої дії. Також, не дозволяйте користувачам використовувати спамботи.

2. Особливості фільтра ботів: встановіть прапорець біля поля з пропозицією виключити відомих ботів і павуків.

3. Журнали моніторингу серверів: відлякуйте боти, регулярно відвідуючи сайт. Використовуйте брандмауер для захисту комп'ютера від віртуального простору, фільтруючи веб-джерела з спам-відео.

4. Адміністратор системи повинен мати можливість пропонувати професійну допомогу.

5. Код ItSAlive допомагає зберегти показники від Google та Yandex від перешкод від спам-ботів .

6. Google Chrome здатний виявляти шкідливе програмне забезпечення та підходить для перегляду, якщо немає брандмауера.

7. Попередження користувачів - персоналізовані сповіщення від Google, які сповіщають про несподіваний приплив трафіку.

8. Фільтри Google Analytics. Створіть нові фільтри в розділі перегляду на вкладці "Адміністратор" в GA .

November 29, 2017