Back to Question Center
0

Semalt: Розширені форми спаму і як позбутися від них

1 answers:

Лайза Мітчелл, менеджер успішних клієнтів Semalt , нагадує вам, що з'явилася розширені форми спаму, і це може зашкодити вашій Google Analytics через пару днів. Ви повинні турбуватися, якщо ваш веб-сайт отримує великий обсяг трафіку. Переконайтеся, що відвідування ви отримуєте з законних джерел, а не від спаму рефералів. Інтернет-журнал потрапляє в Інтернет кожен день, а відвідувачі відвідують такі веб-сайти, як buttons-for-website.com, darodar.com та free-share-buttons.com .

Чому спамери використовують реферал-спам?

Можна з упевненістю сказати, що існує велика кількість методів для спаму, але питання, хто користується перевагою трафіку рефералів. Ще одне питання, яке може вразити вас, - це те, чому спамери використовують спам-реферал. Найпростіша та найпростіша відповідь на ці запитання - спам-реферал - це рекламний сервіс для веб-майстрів. Спамери сподіваються, що ви побачите їхні джерела рефералів та відвідайте їхні веб-сайти, щоб купувати свої продукти та послуги .

Друга причина полягає в тому, що спамери звертаються до спаму з рефералом та створюють посилання на свої веб-сайти. Це тому, що деякі сайти публікують свою аналітику в Інтернеті для створення зворотних посилань у значній кількості. Якщо ви відвідуєте ці URL-адреси, посилання на їх сайт буде створено автоматично. Очевидно, що спамери роблять великі гроші з таких дурних технік..З реклами до партнерських програм і перерозподілу доходів, вони заробляють багато і створюють кілька спам-систем, щоб обдурити користувачів.

Як спамбот потрапляє до ваших даних рефералів Google Analytics?

Є два основних способи, за якими спамбати потрапляють у ваші дані рефералу Google Analytics. Перше - це націлювання на велику кількість веб-сайтів. Google Analytics використовує рядок рядків облікових записів, і спам-хати випадково завантажують ваші коди в їх скрипти, щоб запустити перегляди сторінок на своїх серверах. Дозвольте мені тут сказати вам, що вони ніколи не відвідують ваш веб-сайт і не обдурюють вас, створюючи фальшиві враження. Все, що їм потрібно, - це номери облікових записів Google Analytics, які можуть генерувати багато доходів для них .

По-друге, у Google є боти і павуки для сканування та індексування веб-сайтів. Спамботи відвідують ваші веб-сайти, створюючи перегляди сторінок, а показник відмов завжди вище середнього. Їх дані входять у ваш обліковий запис Google Analytics. В обох випадках боти та сценарії мають на меті підробляти заголовки HTTP і встановлюватимуть їх перехід до будь-якого з посилань. Вони хочуть рекламувати свої веб-сайти в той чи інший спосіб, і коли Google Analytics оцінює ці дані, їх посилання посилаються автоматично .

Методи припинення рефералу спаму

Тут ми обговорили шляхи призупинення спаму рефералів .

Метод №1: фільтр імені хосту

Деякі спам-реферали не з'являтимуться на вашому веб-сайті та покажуть конкретні імена хостів. Таким чином, ви легко можете створити фільтр веб-вузлів і блокувати тих спамерів. Ім'я хоста повинно бути вашим веб-сайтом і мати код, такий як Shopify і PayPal.

Метод №2: фільтр джерела

Ви повинні були помітити, що спамери переходять безпосередньо на вашу сторінку та використовують ваші домени як їхні імена хостів. Таким чином, ви повинні створити вихідні фільтри для їх усунення якомога швидше. Створюючи такий фільтр, слід мати на увазі, що для кожного фільтра кількість символів становить 255 Source .

November 29, 2017