Back to Question Center
0

Semalt: Що таке "ILoveVitaly Referral Spam" в Google Analytics?

1 answers:

Зараз придушення спаму і рефералів спаму, щоб потрапити в World Wide Web складається з нового шкідливого програмного забезпечення - ILoveVitaly. Так само, як priceg, darodar, blackhatworth і cenoval, цей реферал-спам складається з стратегій створення фальшивих переглядів сторінок. Він трює ваш обліковий запис Google Analytics багатьма способами і намагається отримати великий трафік завдяки випадковим ідентифікаторам відстеження. Він покликаний послабити довіру вашого веб-сайту в Інтернеті та виконувати різноманітні підозрілі заходи.

Якщо ви шукаєте Bing, Yahoo або Google, ви можете знайти сотні-тисячі звітів про веб-сайти, на яких є спам і фальшиві посилання, а дані цих сайтів змінюються щодня. Не варто було б сказати, що майже всі сайти борються за остаточне рішення, оскільки вони хочуть якнайшвидше позбавити спам-реферрал - absence management system.

Ник Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , пропонує тут зручне рішення у цьому напрямку.

Введення в спам ILoveVitaly

З огляду на вищесказане, ми коротко представимо спам ILoveVitaly. Багато дебатів вже існує щодо способів блокування підозрілих та шкідливих посилань. У інтернеті відбуваються різні суперечки. На щастя, компанія Google представила пару стратегій для видалення спаму з рефералом зі свого облікового запису Analytics, не порушивши ваш рейтинг у пошукових системах .

Реферал-спам не є новим терміном, як експерти пояснили це багато разів за останні місяці..Головним чином, це форма спаму, яка передбачає різні спроби націлити свої веб-сторінки. Хакери в основному намагаються змусити ваш обліковий запис Google Analytics пошкодити ваш сайт і підвищити рейтинг свого сайту в результатах пошукової системи.

ILoveVitaly використовує ідентифікатори відстеження вашого сайту для надсилання конкретних даних у ваш обліковий запис Google Analytics. Цей ідентифікатор відстеження складається з безлічі вірусів та зловмисного програмного забезпечення, і в основному це знижує якість вашого веб-вмісту.

Крім того, цей спам трюк користувачів і отримує їх у пастці під різними підозрілими діями, що призводить до натискання шкідливих посилань. Найчастіше Амазонська афілійована посилання - це місце, де ви можете захопити спам ILoveVitaly .

Це небезпечно для мого веб-сайту?

Не можна було б сказати, що спам-реферал є небезпечним для всіх веб-сайтів та блогів. Це негативно вплине на ваш звіт Google Analytics, і ви побачите помилкові перегляди в обліковому записі. Повідомляти про це Google недостатньо, оскільки вам також потрібно створити фільтри. Посилання на спам може зашкодити якості вашого трафіку, генеруючи велику кількість звернень і значно підвищуючи показник відмов. Таким чином, ми можемо сказати, що ILoveVitaly є небезпечним для вашого веб-сайту, і його слід звільнити якомога раніше .

Як ліквідувати ILoveVitaly?

Як ми вже згадували про те, що спам-реферал не є реальним, ви повинні видалити його код з вашого JavaScript або файлів .htaccess. Вам потрібно створити фільтри для виключення всіх типів спаму. Ще в 2015 році Google оголосив про декілька функцій, які дозволяють користувачам виключати деяких павуків та ботів з їхніх даних Google Analytics. Ви можете виключити ILoveVitaly зі свого облікового запису, створивши різні фільтри для різних веб-сайтів.

Боротьба з рефералами примари

Якщо у звіті Google Analytics ви помічаєте посилання на спам і реферал, ви повинні турбуватися, оскільки трафік, який спрямовується на ваш сайт, є підробленим. Важливе значення має боротьба з рефералами привидів. Для цього ви повинні перевірити оновлені правила та підказки Google щодо проектування своїх аналітичних даних.

November 29, 2017