Back to Question Center
0

Semalt: Супер керівництво щодо блокування спаму реферерів у вашій системі Google Analytics

1 answers:

Ник Чайковський, експерт з Semalt , запевняє, що спам-реферал є однією з проблем, з якими стикаються веб-майстри. Протягом багатьох років ситуація погіршується, а це означає, що хтось десь заробляє великі гроші, створюючи спам-реферал .

Спам-привид і реферал

Спам тепер перейшов до звітів Google Analytics. Спамери шукають уразливості в системі, тому вони можуть з'являтися у звітах даних веб-сайту. Вони роблять це з надією, що вони викликають достатньо цікавого до того моменту, коли веб-майстер відвідує їхній веб-сайт, щоб побачити, чому вони знаходяться у звіті. Проблема в тому, що вони не збільшують трафік. Вони навіть не роблять це, бо вони боти. Вони використовують код відстеження JavaScrip, який використовує Google Analytics, для створення сповіщення про відвідування. Вони в кінцевому підсумку нахиляються життєві статистичні дані, такі як показники відмов та інші елементи, які використовуються для аналізу взаємодії. Необхідно заблокувати реферал-спам, якщо потрібні точні дані, особливо якщо вони покладаються на нього для прийняття маркетингових рішень.

Важко заблокувати реферал-спам, особливо тому, що спамери працюють дуже швидко, збільшуючи швидкість звернення до спаму, а також джерела. Це означає, що веб-майстрам потрібно покращувати зусилля, які вони ставлять, усунення та чорного списку цих джерел. Це особливо важко для людей, які мають нові сайти, які не отримують багато законного трафіку. Збільшення кількості спаму на таких сайтах призведе до більшої скупості, яка може бути навіть більшою, ніж щоденні отримані ним хіти.

Як це легко?

Завантаження в одну сторінку завантажується як один візит. Spammers Ghost використовують код відстеження Google Analytics і надсилають дані про трафік прямо до звітів, тим самим підробляючи відвідування. Для завантаження однієї сторінки на сервер десь може зайняти 0,001 секунд..Однак вони, можливо, змусили більше 100 з цих підроблених візитів до облікових записів Google на багатьох інших сайтах у всьому. Дуже легко купити один хост. До тих пір, поки спамери не впевнені в тому, що рентабельність інвестицій (ROI), вони можуть мати багато збитків.

Рішення, що йдуть коротко

Деякі методи іноді настільки просунуті, що рішення, що застосовуються для блокування рефералів-спаму, не працюють. Одним з них є таємнича онлайн-служба під назвою Дародар. Наступні методи не очищали його від GA.

 • Файл .htaccess. Це не спрацьовує, оскільки spam spam не торкається сайту
 • Список виключень рефералів. Відсутні оновлення.
 • Фільтри виключення. Це застарілий спосіб, оскільки він фокусується лише на майбутньому спамі, а не на зворотній основі для минулих баз даних про спам.

Фільтр виключень майже наблизився до усунення небажаного спрямування Дародар. Його єдиним обмеженням було те, що у нього немає постійного та послідовного оновлення списків спамерів рефералів.

Відсутні головоломки

Реалізоване рішення для ідентифікації та блокування даних рефералу та привидів має бути дуже оновлено, наведено з більш широкої бази даних та зворотної дії до колишньої інформації. На основі трьох елементів для оптимального рішення, ось така, яка працює.

Крок 1. Використання сегментів для виключення спаму

Краще використовувати сегменти, оскільки вони не змінюють даних назавжди. Якщо хтось випадково відфільтровує реальні реферери під час використання фільтрів, то неможливо їх повернути. Можна будувати на старих даних, використовуючи сегменти, незважаючи на те, як довго це було. Можна також застосовувати їх зворотньо.

Крок 2: Підтримка списку виключень

Slack - це інструмент, який веб-майстри можуть використовувати для контролю за джерелами рефералів..Він повідомляє користувача про будь-які нові реферали та надає їм запит: чи в білий список або чорний список підозрілого джерела рефералів.

1. Слабка отримує всі реферали, і

2. Він використовує PHP для сортування всіх результатів за порядком підрахунку, а потім сповіщає веб-майстра остаточний список, щоб побачити, чи виглядає хтось на зразок. Якщо ні,

3. Вона пересилає всі підозрілі спами на канали слабкості, що пропонує користувачеві вибір між білим або чорним списком. Який би варіант вони не вибирають, це призводить до кроку 4,

4. Він переспрямовує на сторінку, яка перевіряє вердикт як підтвердження вибору.

5. Затримка потім зберігає та блокує всі ідентифіковані спамери в базі даних

6. Остаточний показ очищених даних буде в форматі регулярного виразу. Скопіюйте та вставте його в Google Analytics .

Слабка дозволяє веб-майстру оновлювати список виключень принаймні п'ять разів на день.

В реальності може працювати кілька рішень:

Незважаючи на те, що це перевірений метод, він буде працювати навіть краще, якщо веб-майстер доповнить його іншими методами, лише щоб переконатися, що вони охоплюють всі бази. Окрім зазначеного рішення:

 • Натисніть прапорець, в якому Google Analytics вимагає виключення відомих ботів і павуків
 • .
 • Застосувати "включити фільтр імені хосту"
 • Використовуйте файли cookie

Включений фільтр, згаданий вище, іноді є ефективним, але не найкращим рішенням у довгостроковій перспективі, оскільки:

 • Зловмисник для імені хоста не важко зробити, а аналітика спамерів все більше використовує її як уразливу
 • .
 • Якщо установка неправильна, це може призвести до фільтрації реальних реферерів
 • Source .
November 29, 2017