Back to Question Center
0

Semalt Відповіді Чому набір ключових слів призводить до штрафів від Panda

1 answers:

Джек Міллер (Jack Miller), Semalt , старший менеджер з успіху клієнтів, розповість вам, як уникнути покарання від Google та, зрештою, отримання високих позицій у SERP.

Моє веб-сайт було покарано в серпні 2013 року в оновленні даних. У той час оновлення Hummingbird були випущені, а деякі інші сайти також були покарані. З тих пір мені не вдалося відновити рейтинг у пошуку Google. У листопаді 2013 року я був покараний, але я не отримав сповіщення про небажану дію. Я ніколи не робив будівництво посилання і завжди зосереджуюсь на написанні якісних статей.

Спочатку я не міг зрозуміти, чому мій веб-сайт був покараний. Пізніше я дізнався, що Google показує половину сторінок мого сайту, використовуючи свої пошукові алгоритми. Я мав високе користування деякими ключовими словами, і можливо, що заповнення ключових слів призвело до того, що Google стягнув штраф за мої веб-сайти.

В даний час доведено, що надмірна набивка ключових слів призводить до покарань Panda, але перш за все слід пам'ятати, що наповнення одного ключового слова або фрази не вплине на ваш сайт. Замість того, наповнення кількох ключових слів і фраз шкідливим для ваших веб-сторінок..Під час написання певної теми ви можете використовувати велику кількість ключових слів і фраз, вважаючи, що це підходить для вашого веб-сайту. Навіть надмірне використання таких самих умов не є корисним для вашого веб-сайту під час розмови про конкретний бізнес або продукт. Якщо ви повторите помилку і наберете ключові слова у всіх ваших статтях, ви їдете тигром!

Google має багато проблем із сайтами в цілому. Коли він дивиться на ваш веб-сайт і знаходить, що різні слова були використані випадково, це може не дати вам хорошого рейтингу. Шляхи заповнення ключових слів будуть накладені на ваш веб-сайт. Один із найкращих способів уникнути цієї проблеми - це подивитися на щільність ключових слів у параметрі Google Index у вашому Інструменті веб-майстра. Це дасть вам уявлення про те, які терміни перестають використовуватися та як їх уникнути .

Наприклад, якщо ви використовуєте слово "бізнес" на всіх ваших сторінках, не слід забувати, що багато сайтів використовували це слово у своєму змісті. Таким чином, Google вважатиме, що ви намагаєтесь обманювати пошукові системи та накладає штрафи на ваш веб-сайт.

Ви можете обробляти і перевіряти наповнений вміст, протестувавши URL-адресу за допомогою аналізатора щільності ключових слів SEOBook. Крім того, ви можете знайти найкращі та найкращі URL-адреси для певного ключового слова за допомогою плагіна.

Я вважаю, що щільність 3% або вище може викликати проблеми для вас, як Google вважатиме, що ви наповнюєте ключові слова та фрази. Замість цього слід зберігати щільність ключових слів від 1% до 2,5%. Це нормально для цілей SEO і не буде накладати жодних санкцій на ваш веб-сайт.

Для кожної статті, яку ви пишете та публікуєте, щільність ключових слів має становити близько 2,2% для одного терміну. У цілому ваш веб-сайт повинен залучати користувачів через інформативний та добре написаний вміст. Буде добре, якщо читачам нададуть корисні речі для читання. Це, врешті-решт, покращить взаємодію з користувачами, що дозволить вам насолоджуватися більшим трафіком, більшістю акцій, великою кількістю коментарів та кращими рейтингами Source .

November 29, 2017