Back to Question Center
0

Semalt: виключення спаму спрямованого Ghost з Google Analytics

1 answers:

Google Analytics - це безкоштовний і надійний інструмент, який власники веб-сайтів можуть використовувати для отримання даних про трафік та звітності з них з більшою ефективністю. Протягом багатьох років, починаючи з 2005 року, коли Google придбав Urchin, він став потужним інструментом веб-аналітики . Веб-майстри використовують його для спостереження за їх онлайн-кампаніями та визначають їхні коефіцієнти переходів, впроваджують оптимізацію веб-сайтів, а також стежать за звітом про свою електронну комерцію. Тим не менше, наявність рефералів-спаму може швидко підірвати точність даних основних даних - cusco and machu picchu tours.

Артем Абгарян, старший менеджер успіху клієнтів Semalt , визначає тут деякі способи та способи видалення спаму рефералів з Google Analytics.

Це не боти, які ви шукаєте

Реферал-спам - це техніка, яка використовується людьми, які бажають отримати безкоштовні зворотні посилання на свої сайти. Трафік із цих джерел також відомий як "Прихильники рефералів", оскільки фактичні люди не знаходяться поза візитами. Спам-направляючий звертає увагу на поточну статистику органічного трафіку, що має негативні наслідки для показників конвертації та взаємодії сайту.

Що відбувається, це те, що реферальні домени примара з'являються в звіті про трафік Google Analytics, але ніхто не здійснив відвідування цього сайту. Спамботи відстежують коди відстеження в Google Analytics. Потім вони використовують його для надсилання трафіку безпосередньо на інструмент для аналізу. Коротше кажучи, привід рефералів обходить. Легко визначати та видаляти реферальні спам-домени, оскільки вони мають надмірний і неприродний трафік та відвідування сеансів.

Реферал-спам має одну ціль, яка вигідна тільки спамеру..Ідея полягає в тому, щоб обманути власника сайту, сподіваючись, що їх цікавість дізнатися, куди надходить більша частина трафіку, дозволить їм натиснути їхню URL-адресу. Після натискання URL-адреси, вказаної в звіті GA, він переспрямовує назад на свій сайт і записує їх як звичайний трафік з їхньої сторони.

В даний час існують твердження, що Google працює над постійним рішенням щодо спаму рефералів. Тим часом існують заходи для впровадження в Google Analytics, щоб мінімізувати їх поширеність у звітах GA. Самий корисний для себе - це вбудовані фільтри, які є у Google Analytics. Вони не обов'язково видаляють спам-реферал, але надають користувачеві можливість отримати більш точне зображення ефективності свого сайту. Вони є лише фільтрами на рівні перегляду. Виберіть "Фільтри" у розділі "Адміністратор" в ГА та "Створити новий фільтр". Ось тут вибирайте два варіанти плану дій:

# 1 знищити щось більше 15 символів

Він використовує регулярний вираз, щоб відхилити будь-які домени з 15 і більше символів. Він не може видалити спам-реферал у повному обсязі, але служить гарним місцем для початку. Надайте новому фільтру назву типу "ghostbuster" і зробите її заздалегідь визначеним типом фільтра. Виберіть виключення та вставте ". {15,} | \ s [^ \ s] * \ s | \. |, | \! | \" У шаблоні фільтра. Зберегти фільтр.

# 2 Видалення конкретних доменів

Це передбачає створення власних фільтрів, щоб позбутися певних посилань, які можуть бути дуже втомливими, якщо їх кілька. Однак, врешті-решт, це буде варто. Єдиний недолік - це ідентифікація спаменних доменів. Дайте фільтру нове ім'я, як ghostbuster (джерело кампанії). Це визначений тип, а потім вибирає "Виключити". Введіть підозрілі домени у поле фільтра, розділені символом "\" та збережіть.

November 29, 2017