Back to Question Center
0

Semalt: Виявлення спаму та рефератів приматів в Google Analytics

1 answers:

Google Analytics - це один з найпотужніших інструментів, який використовується для відстеження, моніторингу та звітування трафіку веб-сайту з моменту його запуску в 2005 році. Аналітичний інструмент був предметом обговорення останнім часом після того, як заявки про передачу ложних статистика веб-трафіку. Реферати примату та спаму в Google Analytics є одними з найвпливовіших заходів, що відображають неправдиву інформацію адміністратору веб-сайту.

У ході цієї статті Джек Міллер, старший менеджер з успішності клієнтів Semalt , надає глибоку інформацію про рефералів спаму та примаду, які посилаються на троянські програми, шкідливі програми та вірусні атаки на комп'ютерні системи.

Реферали спаму - чи знаєте ви їх?

Google Analytics може іноді відображати тривожну статистику трафіку веб-сайту. Одного дня трафік, який протікає на сайті, є низьким і раптово вистрілює без істотного тригера. Різниця в потоках трафіку веб-сайту різко змінюється від мінімуму до максимуму від одного дня до іншого або протягом декількох годин, не знаючи, звідки виходять веб-відвідувачі. Реферали зі спамом можуть генерувати фальшивий трафік на веб-сайт, що інше відображається в Google Analytics. Без належного механізму моніторингу для виявлення рефералів спаму та примату шкідливе програмне забезпечення та вірус можуть втручатися і в систему. Підроблені відвідувачі можуть збудувати фальшиву надію власнику сайту позбавити їх багатьох доходів..

трафік спаму

Реферали спаму та примади реєструють помилкові статистичні дані в Google Analytics. Інтернет-користувачі, які не відвідують веб-сайт, зареєструються як реальний трафік. Спам-трафік може призвести до втрат доходу власнику веб-сайту, як і троянець, вірус та шкідливе програмне забезпечення. Запобігання та видалення спаму через трафік може полегшити точне статистику руху транспорту .

Типи спаму

Існує два типи спаму, що змінює реальну статистику відвідувачів на веб-сайті, як це зареєстровано в Google Analytics. Спам може бути або рефералом спаму, або рефералом примару. Хоча реферали примару зареєструються як реальні відвідувачі на сайті, навіть не відвідуючи сайт, реферали зі спамом здійснюють автоматичний пошук через веб-сайт, який перешкоджає обробці даних. Подібно до шкідливих програм і вірусів, спам потребує усунення для створення здорового глузду на веб-сайті.

Визначити трафік спаму

Не всі посилання, пов'язані через електронні листи, веб-сайт та соціальні медіа, є дружніми для безпеки комп'ютера. Натискання згаданих посилань із великою кількістю застережень є важливим. Спільні посилання можуть завантажувати шкідливі програми, віруси та троянські програми, щоб заподіяти серйозну шкоду комп'ютеру. Використання антивірусного програмного забезпечення може допомогти контролювати безпеку системи перед підключенням до Інтернету.

Пошук посилання на спам у даних

Меню "Реферали" у розділі "Усі трафіки" у розділі "Придбання", знайдене в акаунті Google Analytics, містить огляд відвідувачів сайту. Натискання посилання "advanced" дає можливість фільтрувати сеанси. Один відвідування посилання, що відбувається більше десяти разів, може значною мірою вплинути на статистику трафіку та може стати причиною рефералів спаму Source .

November 29, 2017