Back to Question Center
0

Semalt вводить Facebook-вірус, який потрібно боятися

1 answers:

Якщо ви випадково отримали повідомлення від MySpace або Facebook про те, що ваш обліковий запис піддається вірусам, це може бути Facebook, який надходить через електронні листи, відправлені вам через друга. Такі фальшиві друзі запрошують людей до соціальних мереж та просять їх переглянути їхні конкретні відеоролики чи фотографії. Джейсон Адлер, менеджер по роботі з клієнтами Semalt , попереджає, що, натискаючи їх URL-адресу, ваш комп'ютер, імовірно, буде заражений Facebook.

Що таке вірус Facebook?

Вірус Facebook проникає через комп'ютер Flash через програвач Flash після перегляду підозрілих відео. Пізніше вірус атакує різні файли вашої комп'ютерної системи і перетворюється на небезпечний черв'як, а потім приходить ботнети - best it support bay area.

Ця мережа-черв'як виявляє значну кількість користувачів на платформах Mac OS X, Linux та Microsoft Windows. Його основними цілями є користувачі Skype, Yahoo Messanger, MySpace та Facebook, але вірус іноді нападає на веб-сайти та електронні листи, що належать Yahoo Mail, AOL Mail та Gmail.

Якщо ви отримуєте підозрілу електронну пошту, де вас просять переглянути певне відео, і ви нічого не знаєте про відправника, вам потрібно негайно видалити це повідомлення та не натискати їхні посилання на будь-яку ціну. Експерти з технологій стверджують, що вірус Facebook заразив сотні-тисячі комп'ютерних пристроїв. Він відображається у вигляді підроблених спливаючих вікон і використовує вбудовані програми для атаки на ваші пристрої..

Згідно McAfee Security, віруси Facebook швидко завантажують продукти до вашої комп'ютерної системи і намагаються заманити вас у певному сенсі. Ім'я служби - це менеджер облікових записів безпеки, який завантажується на ваш пристрій та викрадає конфіденційну інформацію, викрадає паролі та ім'я користувача веб-сайту.

уникати цього безладдя

Важливо запобігти цьому безладдя, і це можливо лише тоді, коли ви утримуєтесь від підозрілих листів та їх вкладень. Ніколи не слід натискати відео, яке надіслано вашої поштовій скриньці деякими друзями в Facebook. Нападки Facebook в основному надходять у формі електронних листів під заголовком "Ви повинні відвернутись від мене", "що це за чорт", і так далі. Важливо закрити вікно або видалити ці підозрілі електронні листи, оскільки вони не мають нічого спільного з реальністю. Якщо ви отримуєте такий лист, це явне свідчення того, що зомбі напали на ваш комп'ютер або профіль соціальних мереж .

Дотримуйтесь політики Facebook

Facebook надсилає десятки порад та інструкцій про те, як позбутися від вірусів Facebook. Незважаючи на встановлення антивірусних програм, вам потрібно змінити налаштування соціальних мереж. Важливо приховати свій ідентифікатор Facebook і не шукати його за допомогою пошукових систем .

За оцінками, даний вірус заразив понад 110 мільйонів облікових записів Facebook, і сайт соціальних мереж виграв судовий процес на суму 870 доларів проти людей, звинувачених у нападі на облікові записи користувачів і створюючи перешкоди в інтернеті. Цей вірус зламав численні облікові записи користувачів, проникаючи в їхні електронні листи та профілі соціальних мереж. Він може навіть управляти результатами пошуку та спрямовувати вас на забруднені сайти.

November 29, 2017