Back to Question Center
0

Semalt: як видалити реферал спам? Легкі поради

1 answers:

Трафік рефералів зі спамом став повсякденною зустріччю для більшості користувачів Інтернету. Позбавлення такого роду трафіку має важливе значення для кожного власника веб-сайту або оператора агентства SEO. Інструмент Google Analytics має численні способи видалення спам-реферерів з вашого звіту про переходи GA. Спам-трафік - це стара концепція технології пошуку чорного капелюха . Індивіди використовуватимуть цей метод для того, щоб брехати їх клієнтам, роблячи їхні веб-сайти швидко. Більш того, це може призвести до хибних показів оголошень, що спричинить великі втрати для їх непідходящих клієнтів. Розуміння реферал-спаму має важливе значення для всіх, хто здійснює електронну комерцію.

Ник Чайковський, старший менеджер з успіху клієнтів Semalt , розповідає про деякі практичні питання у цьому відношенні.

Розуміння трафіку рефералів

Показник трафіку - це відвідувачі, які натискають посилання на ваш сайт з інших веб-сайтів. Коли веб-сайти посилаються на ваш сайт, існує пряма зв'язок між доменами, що може призвести до постійного потоку відвідувачів. Наприклад, можна натиснути посилання на ваш веб-сайт із домену, такого як веб-сайт National Geographic. Інформація про ваш домен буде на сайті Nat Geo, оскільки ви стали суддею Nat Geo.

Що таке реферал-спам

Реферал-спам - це трафік, який надходить з доменів, які можуть бути або не пов'язані з вашим веб-сайтом. Деякі з тактики можуть включати реальні законні відвідування від реальних людей. В інших випадках спам-референт намагається змусити ваш код відстеження GA записувати відвідування сторінки, що є помилковим..В обох випадках ваша ГА відстежує відвідування сторінок, які можуть або не обов'язково відображатись як частина ваших відвідувачів. У багатьох випадках спам-реферер може виникнути як рефералів примару або навіть рефералів для сканерів:

  • Рефералів для гусеничних: вони в основному боти. Трафік, що походить від ботів, якщо також не законні. Вони приходять на ваш веб-сайт під час легальних сеансів трафіку
  • .
  • Реферали Ghost: вони не відвідують ваш веб-сайт. Однак їм вдається змусити вашу службу Google Analytics зареєструвати фальшивий візит
  • .

Видалення спаму реферера

Кожен веб-майстер потребує необхідних інструментів для роботи з трафіком, який не надходить від реальних клієнтів. Наприклад, деякі інструменти, які веб-майстри використовують для виконання служб зворотного зв'язку, можуть допомогти особам видалити спам-реферер. Наприклад, деякі з них можна активувати на вкладці налаштувань адміністратора .

На вкладці адміністратора ви зможете активувати служби фільтрації ботів. Є дані про спам, а також павуки, які, як правило, сканують веб-сайт з різних причин. Створення спеціальних фільтрів ботів може допомогти уникнути деяких із цих джерел трафіку, які можуть бути не законними. Деякі домени, подібні до Semalt , мають відомі історії про випадок спаму .

Необхідно використовувати постачальника послуг електронної пошти, який є захищеними постачальниками електронної пошти, може відфільтрувати трафік рефералів з веб-сайтів. Вони можуть робити весь безпечний сеанс перегляду, а також захищати ваших клієнтів від можливих спаму .

Висновок

Спам-посланник є великою проблемою для більшості користувачів Інтернету. Деякі SEO агентства чорної капелюсі, як правило, використовують тактику спрямування спаму, щоб забезпечити їх швидкі результати. Цей трафік не має основи для його застосування. Ви можете зіткнутися з деякими штрафами, коли ви намагаєтесь оцінювати використання трафіку спаму. Це керівництво може допомогти вам уникнути трафіку рефералів Source .

November 29, 2017