Back to Question Center
0

Semalt: Як видалити спам-реферал з GA

1 answers:

Спам даних завжди існував у облікових записах та звітах веб-аналітики. Крім того, за останні роки спам даних виявився справжньою проблемою. Спам даних у цьому контексті означає шахраїв і спамерів, які забруднюють звіти Google Analytics з небажаними посиланнями та вмістом - patek philippe nautilus 5712. Основною метою спаму є направлення трафіку на власні веб-сайти для показу оголошень або натискання шкідливих програм на сайт потерпілого. Як спам-лист електронної пошти, реферали - це час, який трапляється і дратує. Однак, на відміну від спаму електронної пошти, ці незручності не видно. Звідси випливає, що спам-реферал вбудований в звіти GA. Вплив спотворених даних залишається непоміченим у результаті реферативного спаму.

Френк Абаньяле, менеджер з успіху клієнтів компанії Semalt , роз'яснює тут одну практичну проблему в цьому відношенні.

Викривлення впливу спаму даних

Одним із найбільш помітних ефектів є завищені кількості трафіку - перегляди сторінок, сеанси та відвідувачі. Проте ефект набагато значніший, ніж просто кількість трафіку. Наприклад, відвідування спаму спричиняє високий рівень відмов від трафіку, не перетворення та малу взаємодію. Вони нахиляють "показники успіху" вниз. Знаменник містить сміття щоразу, коли враховується будь-який показник продуктивності чи відношення.

Коли розглядається "трафік рефералів", проблема є важливою, оскільки головний ефект відчувається через потенційні клієнти (трафік відвідувачів), отримані від створення філій, партнерських зв'язків та посилань на позиції в дискусіях соціальних мереж. Звідси випливає, що реферали можуть бути цінним трафіком. Однак спам нараховує понад 50 відсотків ефекту, який в будь-який час впливає лише на відвідувачів-рефералів..Це робить оцінку ефективності рефералів інтернет-маркетологом.

Важливі фільтри для видалення спаму

Для видалення спаму з рефералом можуть бути використані два типи фільтрів. По-перше, фільтр імені хосту, який дозволяє власне доменне ім'я для передачі даних в GA. По-друге, фільтр джерельних джерел, який виключає реферерів зі спамом. Ці два фільтри перегляду можна застосувати до даних GA для повного видалення спаму рефералів. Права адміністратора є обов'язковою у ГА для досягнення цієї фільтрації.

Фільтр імені хосту

Це розглядається як прямий фільтр, який повідомляє GA для отримання даних, які надходять лише з веб-сайту власника. Повідомлення третьої сторони виключені. Використовуючи цей фільтр, інтернет-маркетологи повинні знати про "googleusercontent". Це ім'я хосту використовується Google, коли відвідувачі використовують цей інструмент пошукової системи , відомий як Переклад Google за вмістом сайту або веб-сторінкою. Таким чином, використання "googleusercontent" у фільтрах hostname охоплює і дозволяє його вміст відображатись у звітах GA.

Фільтр джерельника джерела

Це усуває більшість забруднюючих реферерів. Окрім того, фільтр джерельних джерел працює відмінно для широкого кола сайтів. Однак це не є остаточним списком, оскільки в різних організаціях існують окремі спамери, які вторглися на свої веб-сайти. Тому власникам сайту рекомендується застосувати цей фільтр та оцінити його вплив. Одне з важливих аспектів перед використанням цього фільтра полягає в тому, щоб зібрати всіх спамерів і розділити їх на набір звітів (Перегляд). Таким чином, точні джерела рефералів можуть контролюватися, отже, встановлювати будь-які хибно-позитивні джерела.

Історичні дані

Фільтри мають конфігурацію для усунення спаму. Користувачі можуть захотіти видалити зібрані раніше спами в Google Analytics. Це неможливо назавжди досягти завдяки використанню фільтрів. Замість цього унікальний сегмент застосовується під час перегляду звітів, щоб допомогти усунути історичний спам-референт .

November 29, 2017