Back to Question Center
0

Semalt: як використовувати відео маркетинг?

1 answers:

Різні маркетологи та фрілансери соціальних мереж втомилися від тих самих шаблонів електронної пошти. Незалежно від того, чи є ви веб-майстром або пропонуєте свої товари чи послуги, ваша робота полягає в тому, щоб отримувати доходи, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес вижив у Інтернеті. Незвичайні посилання, непридатні для реклами та холодні дзвінки, не можуть принести вам роботу, тому пора вигадати. Майже всі бренди прийняли відеоцентричну стратегію обміну повідомленнями, яка досягає цільових клієнтів і допомагає їм збільшувати продажі.

Нещодавно ми розмовляли з менеджером з успіху клієнтів Semalt , Олів'єром Кінґом, і задавали йому деякі запитання. Ми хотіли, щоб він продемонстрував, як відео може бути розгорнуто по всій послідовності продажів. Нам також було цікаво дізнатись, чому необхідно використовувати відеоролики під час маркетингу бренду.

Стадія № 1: Фаза відкриття - відео для проблеми

Якщо ви вважаєте, що в Інтернеті легко націлювати велику кількість клієнтів, можливо, вам доведеться змінити свої стратегії. Фаза відкриття - це все про подорож, де клієнти шукають інформацію про ваш бренд з нуля. Вони хочуть побачити, як ваші продукти або послуги допомагають їм вирішити свої проблеми, тому це час, коли ви можете використовувати відео для всіх проблем. Цей етап корисний для тих, хто бореться з малим бізнесом і хоче виконати свої завдання за короткий час.

Ступінь № 2: етап навчання - відео на користь

Фаза навчання полягає в тому, що ви можете використовувати певне відео для отримання особистих або професійних переваг. Є багато прикладів в Інтернеті, які допомагають малим підприємствам самостійно створювати себе. шукаючи способи розвантажити процес, який не масштабований у відповідності зі своїм бізнесом, ви можете допомогти йому зрозуміти переваги відеороликів. За допомогою відеозаписів легко залучити велику кількість клієнтів в Інтернеті. Якщо ваша компанія є що працюють у певному продукті або пропонують певну послугу, то відео можна використовувати для залучення все більшої кількості людей.

Етап № 3: етап прийняття рішення - відео для зацікавлених сторін

Перевірка великої кількості заявок - затримка часу. Експерти відзначають, що основне обмеження у процедурі продажу B2B - це корумпованість внутрішнього зацікавленої сторони та переконання всіх їх вийти з ініціативи. Якщо ви створювали відео, щоб залучати своїх клієнтів, ви повинні створити їх з точки зору боса. Різні продавці та маркетологи роблять анонімні рішення та не отримують ніякої вигоди від своїх зусиль. На цьому етапі зацікавлена ​​сторона повинна дбати про витрати та на те, як залучати все більше і більше клієнтів до своєї компанії чи продуктів.

Етап № 4: етап закупівлі - продаж відеозаписів

Остання мета, яку служать відео в B2B-індустрії, полягає у закритті угод. На цьому етапі експерти пропонують створити відео, яке може значно збільшити обсяги продажів. Тим часом юридичні перешкоди повинні розглядатися належним чином. Для B2B компаній, це займе деякий час, щоб створити себе і почати генерувати доходи. Але не варто турбуватися, якщо ви створили купу відео. Коротше кажучи, відео допомагає забезпечити остаточний поштовх, щоб отримати все більше продажів.

2017 рік можна назвати роком відео, а показники показують, що маркетологи більше зацікавлені у створенні відеороликів, ніж традиційні методи та методи Source .

November 29, 2017